the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ct 8 trutututututututututututut

Go down 
+6
Yori
Saeko
Naoki
Koneko
Nasty
Miran
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Next
AutorWiadomość
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 5:49 pm

łuhuhuhuhuhu
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:06 pm

Obudziłem się rano i przeciągnąłem.

Coraz mniej czasu do balu.

Skrzywiłem się. Nie chciałem tu ojca. A w szczególności nie chciałem, żeby był jednym z jury.
Westchnąłem, wstałem z łóżka i powlokłem się do łazienki.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:10 pm

Wstałam i od razu zaburczało mi w brzuchu. Ubrałam swoje zwyłe ubranie (za duży swetr plus jakieś spodnie najczęściej leginsy) kapelutek i torbę do której wrzuciłam zeszyt i aparat. tak wyposarzona ruszyłam do kuchni.
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:16 pm

Obudziłem się i od razu przypomniałem sobie, że dziś przyjeżdżają siostry. Deprecha. Po co one przyjeżdżają już dziś??? A no tak bo rodzice wyjeżdżają i nie zostawią ich samych w domu. Przewróciłem się na brzuch, chowając twarz w poduszce.
Jakoś zwlokłem się z łóżka i podreptałem do kuchni ziewając całą drogę. Po drodze wpadłem na tą nową Nasty.
- Cześć - przywitałem się przyjacielsko.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:18 pm

-Hej -odpowiedziałam i weszłam do kuchni postawiłam na jejecznicę Chyba będzie grzecznie się go zapytać czy nie chce nic zjeść??
-Chcesz jajecznicę ?? -powiedziałam odwracając się do Uriego
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:23 pm

Do balu coraz mniej czasu.
Wstałam i przeciągnęłam się, nucąc jakiś dziki soundtrack z gry fantasy.
Uznałam, że zapukam do Miry.

- Yo, można?
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:23 pm

- Pewnie - odpowiedziałem z uśmiechem. Super kolejna dziewczyna, która umie gotować. Trzeba się z nią zaprzyjaźnić, może będzie mnie karmić.
- Ale ostrzegam nie pomogę ci za wiele, szczerze mówiąc wogule ci nie pomogę. Lepiej trzymać mnie z dala od gotowania czegoś poważniejszego od kanapek. - powiedziałem uśmiechając się przepraszająco. - A tak wogule jak tam pierwsza noc w centrum??? Dobrze ci się spało???- spytałem żeby nawiązać jakąś konwersację czy cuś.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:28 pm

Wstałam wyjątkowo wcześnie, koło piątej rano, ubrałam się (dżinsy, granatowo-beżowy sweter w szerokie paski + nieśmiertelne granatowe trampki) i od razu kopsnęłam się do miasta odebrać sukienkę. Poszło w sumie całkiem szybko. Przy okazji kupiłam też buty i wpadłam do fryzjera podciąć końcówki. Zmieniłam też trochę fryzurę - z niechlujnego cięcia wykonanego nożyczkami do papieru (yup), przerzuciłam się na profesjonalnie wykonane, lekko asymetryczne - po lewej stronie, tam gdzie miałam grzywkę włosy były nieco dłuższe, po prawej lekko krótsze. Uzupełniłam też niedobory w kosmetykach i zasadniczo zdążyłam wrócić do centrum koło ósmej rano (swoją drogą nie mam zielonego pojęcia czemu ci szaleńcy otwierają swoje zakłady tak wcześnie, lol) i właśnie miałam się zabierać za sprzątanie ogromnego bajzlu, który pozostawiłam po sobie wczoraj, kiedy do moich drzwi zapukała Saku.

- Jasne, wchodź! - zakrzyknęłam.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:30 pm

Obudziłem się około 8 rano.
Ale popatrzyłem na zegarek i stwierdziłem, że nie chce mi się wstawać. No to leżę, bo kto mi zabroni.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:30 pm

-Nic się nie stało, przezwyczaiłam się że sama gotuję -powiedziałam smutno na wspomnienie rodziców. Wzięłam i zaczęłam robić jajecznicę na maśle. Usłyszałam potok słów bardzo dużo słów Dobrze że on gada a nie ja musze zadawać pytania uśmiechnęłam się
-było dobrz to była moja pierwsza noc bez mojej sistrzyczki, ale musze powiedzieć że dobrze mi minęła. -uśmiechnęlam się Mam nadzieję że Eli szybko wyzdrowieje. Zdjęłam jajecznicę i zaczełam kroić pomidory, ogórki itp. Wyjęlam chleb, wędlinę i ser.
-Chyba za dużo zrobiłam to jest co najmniej na 6 osób -powiedziałam lekko załamana
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:31 pm

Toteż weszłam, wzdychając głęboko.
- Dużo kasy, dużo wyboru, bal, pomocy.
Wyrecytowałam moją prośbę, poprawiając lekko czarną koronkową sukienkę do połowy uda. Odchyliłam się, kątem oka zerkając na lustro. Wianek się nie przechylał, to dobrze.
- I chyba się farbnę. I w ogóle trochę poprawię wygląd, meh.
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:33 pm

- Soko tu jest dużo ludzi, ktoś głodny zawsze sie znajdzie - powiedzaiłem chcąc ją pocieszyć.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:33 pm

Uśmiechnęłam się do niej.

- Myślę, że bardziej szalenie niż niebieskie włosy już nie może być, ale jeśli chcesz... Pokazuj co tam masz, to ci pomogę.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:34 pm

-Mam nadzieję, że ktoś tu zaraz wbije i to zje -powiedziałam i siadłam do stołu
Powrót do góry Go down
Ariko
Cukrowa Solniczka Monia
Ariko


Liczba postów : 297
Join date : 12/10/2015
Skąd : Holandia

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:34 pm

Wstałam, umyłam się i ubrałam (brązowe sweterki do ziemi wymiatają), po czym wlazłam Naosiowi do pokoju. Podeszłam do niego i przeczochrałam go po włosach. Jak zawsze.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:36 pm

- Hej, Ariś - wymamrotałem niewyraźnie w poduszkę, nie zmieniając pozycji.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:37 pm

Nie chciało mi sie jeszcze iść do kuchni to uznałem, że pójdę do Miran i Saku.
Ja taki kulturalny, że zapukałem do tych drzwi.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:40 pm

Rzuciłam jej tableta z otwartą stroną i szybko usiadłam na łóżku, otrzepując się.
Dziwny nawyk z tym klepaniem się ze zdenerwowania w sumie, ale csi.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:44 pm

Odłożyłam na chwilkę tableta na bok i pozgarniałam kartki wpychając je do losowych szuflad, po czym wzięłam urządzenie do ręki i otworzyłam Ishiemu drzwi, jednocześnie przeglądając zdjęcia na tablecie.

Wybrałam kilka zdjęć i otworzyłam je w nowej karcie, przekazując tableta Saku.

- Te mi się najbardziej podobają.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:46 pm

Wszedłem do środka.

- Hej. Co robicie? - usiadłem na łóżku Miran, koło Saku.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:48 pm

- Wybieramy dla Saku sukienkę na bal.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:49 pm

Westchnąłem.

- Też muszę poprzeglądać jakieś stroje - wymamrotałem, a potem zwróciłem się do Sakury: - Pokażesz swoje propozycje?
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:52 pm

Skuliłam się, kładąc brodę między kolanami.
- Ale to ma być niespodzianka... - wymamrotałam w tablet.
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:53 pm

Wcinałem jajecznicę Nasty, gdy nagle ogarnęło mnie złe przeczucie. Jednak niczym każdy bohater gównianej creepypasty zignorowałem je.


-------------------------------------------------------------------------------------------------

Tymczasem przed centrum treningowe zajechało różowe Lamborghini. Kierowca z piskiem zahamował przed samym wejściem.
Od strony kierowcy wysiadła wysoka dziewczyna z włosami sięgającymi niemal kolan. Odrzuciła z twarzy różowe loki z niebieskimi pasemkami i ściągnęła okulary słoneczne umieszczając je we włosach. Dziewczyna miała na sobie krótką białą sukienkę i wysokie obcasy.
Jej strój i zachowanie wyraźnie kontrastowały z jej pasażerką, która wygramoliła się z samochodu zarzucając różowy plecak pandę na ramię.
Dróga dziewczyna była niska, miała sięgająca pasa niebieskie włosy oraz jedno oko niebieskie drugie zielone. Ubrana była Granatowy sweterek w gwiazdki, czerwoną spódniczkę i zielone trampki.
Pierwsza dziewczyna spojrzała na centrum swoimi fiołkowymi oczami.
- Ale super, no nie Hiyorin??? - spytała swoją towarzyszkę.
- Nie bardzo mnie interesuje tutejsza architektura - odparła Hiyorin nie przestając czytać czegoś w swoim telefonie. - Rusz tyłek Hime trzeba znaleźć Koneko.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut EmptyNie Lis 08, 2015 6:55 pm

Wywróciłem oczami.

- Dziewczyny i te ich sekrety.. - uśmiechnąłem się leciutko jednym kącikiem ust.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ct 8 trutututututututututututut Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut Empty

Powrót do góry Go down
 
ct 8 trutututututututututututut
Powrót do góry 
Strona 1 z 38Idź do strony : 1, 2, 3 ... 19 ... 38  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: