the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 BAL

Go down 
+8
Ruka
Nasty
Naoki
Kendal
Koneko
Kuroe
Saeko
Miran
12 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorWiadomość
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 10:50 am

A ja myśle, że z wami jest coś nie tak, że nie śpicie w nocy jak możecie. :v
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:03 am

Kuroe napisał:
Myślę, że Saeko ma problemy egzystencjalne xd
Bo ma i to straszne xd
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:12 am

Ana, popieram :v
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:13 am

A ja nie popieram Razz
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:16 am

Człowieku, o 2 w nocy się śpi a nie pyka w rpg xd

Nie wiem jak wasi rodzice na to pozwolili :v
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:19 am

Moi nie mają za dużo do gadania xd
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:24 am

Okeej, niezbyt wiem co to miało znaczyć.. xd
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:25 am

Moi rodzice mają to raczej gdzieś i dopóki siedzę cicho mogę robić co chce xD
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:26 am

Mój laptop mogę robić co chcę i do której chcę a oni się w to nie wtrącają xd mniej więcej tyle to znaczy xd
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:27 am

Moi nigdy by mi na to nie pozwolili i chyba nawet dobrze xd
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:42 am

Akihiko Hirayama:
Uśmiechnąłem się do niego.
Natsu...on naprawdę jest z krwi rodu Hirayama.

Dziękuję.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:52 am

Dość już przestań się mazać, jak coś ci będzie chciał powiedzieć zrobi to po balu w końcu po coś miałaś iść do niego nie?? pomyślałam ocierając łzy,a siły na nowo do mnie powróciły, przynajmniej mogłam się ruszyć. Mam nadzieję,że utrwalacz do makijażu działa i nie wyglądam jak potwór zaśmiałam się i powoli ruszyłam do sali.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:55 am

Nasty gdzieś zniknęła. Może to jej przeczucie jednak jej nie zawiodło?

...

Ups.
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:56 am

Hime:
Naszła mnie pewna myśl. Zaczęłam układać w głowie plan. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli mogę mieć dużo zabawy.
- Noivil mam pomysł - powiedziałam - ale musimy się sprężać żeby zdążyć przed zakończeniem balu.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:58 am

-Mam tylko nadzieję, że nie jestem częścią tego planu
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:58 am

Popatrzyłem na dziadka.
-Jak długo zostaniesz?


Akihiko Hirayama:
-Tyle ile będzie trzeba.-Powiedziałem tajemniczo, uśmiechając się na widok przerażenia na jego twarzy.
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 11:59 am

Hime:
- Tak się składa słonko, że jesteś główną... - zastanowiłam się chwilę by wybrać jak najlepsze określenie na jej rolę w moim planie - atrakcją mojego planu.


Ostatnio zmieniony przez Koneko dnia Nie Lis 29, 2015 12:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 12:03 pm

Weszłam powoli do sali rejestrując gdzie kto się znajduje. Odnalazłam wzrokiem Iana i jego dziadka, jednak nie podeszłam, nie chciałam znowu przeszkadzać.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 12:04 pm

-Tylko nie to -powiedziałam zrezygnowana
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 12:04 pm

Poprosiłem do tańca jakąś dziewczynę z francuskiego Centrum, miała na imię Caroline. Nie znałem tego języka zbyt dobrze, więc rozmawialiśmy po angielsku.

Coś myślę, że po tym wieczorze mój poziom angielskiego wzrośnie.
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 12:06 pm

Popatrzyłem na dziadka.
-Chyba sobie żartujesz?


Akihiko Hirayama:
-A wyglądam jakbym to robił, Sebastianie?
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 12:08 pm

Podeszłam do stolików i usiadłam przy jednym, co by mieć widok na wszystko
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 12:12 pm

-Nie.-Spuściłem głowę.


Akihiko Hirayama:
-To dobrze.-Odwróciłem się i zobaczyłem Saeko przy stoliku. Zostawiłem Sebastiana i podszedłem do niej.
-Saeko?
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 12:19 pm

Odwróciłaąm się w stronę głosu
-Tak Akihiko-sama ??
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 29, 2015 12:23 pm

Akihiko Hirayama:
-Wszystko w porządku?-Nie wyglądała najlepiej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       Empty

Powrót do góry Go down
 
BAL
Powrót do góry 
Strona 1 z 14Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: