the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 9

Go down 
+9
Koneko
Asalie Miyamoto
Saeko
Kendal
Yori
Nasty
Kuroe
Naoki
Miran
13 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorWiadomość
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 1:37 pm

-tajm skip-

czas: poranek po balu

Jeżeli ktoś jeszcze nie wylosował punktów za bal zobowiązany jest zrobić do do godziny 22 dnia dzisiejszego. Jeśli ktoś nie może wylosować możemy zrobić to za niego, pod warunkiem, że zostaniemy (ja lub Mjuk) wcześniej o tym powiadomione.

Podsumowanie oraz punkty dotyczące balu zostaną ujawnione, kiedy tylko wszyscy wylosują. Tak, wszystko liczył kalkulator, nie ja.

Jeśli ktoś tego nie zrobi postaci nie zostaną przyznane żadne punkty.

Jeśli ktoś bardzo chciałby dokończyć wątki z balu może to uczynić grając prywatnie w temacie w więcej o postaciach lub pobieżnie opisać wydarzenia tutaj.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 3:07 pm

Usiadłem automatycznie sięgając po broń, którą schowałem pod poduszką. Rozglądnąłem się po pokoju i nie zobaczyłem żadnego zagrożenia.
- Co się stało? - spytałem Yori.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:13 pm

Podskoczyłam, słysząc głos. Obróciłam głowę i zobaczyłam Lukę.
-Luka...-Wyszeptałam i objęłam go, szukając schronienia jak mała dziewczynka.-On znowu tu był...
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:15 pm

Miran napisał:
Mjuk, co nie? Tylko u niego było pare dni, a nie pare godzin, Luca podniósł poprzeczkę xd

I nie mam zielonego pojęcia czemu Yors przeprasza Ishiego skoro niczego między nimi nie ma i nie było.

Plus:
Nie wierć się bo nie usnę - wymamrotałem otwierając jedno oko by na nią spojrzeć. Nawet jak śpię to jestem w pełnej gotowości do walki, potrzebuję zatem kompletnej ciszy i bezruchu.

Ciszy, bezruchu i kobiety przytulonej tak ciasno, że blokuje ruchy i niweluje sens jakegokolwiek spania w gotowości

- Pozwól mi się kochać.

Tak Saeś. Pozwól mu się kochać. Toć mówią, że trza kochać samego siebie, a odrobina narcyzmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, prawda?

Ana, kocham cię xd ♥
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:19 pm

*anocentryzm 100%*
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:21 pm

Objąłem ją opiekuńczo ramionami i pocałowałem w czubek głowy. 
- Kto Yori? Kto tu był?
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:22 pm

-U...Usagi.-Wyszeptałam i objęłam go mocniej.-Ja nie chcę...
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:26 pm

- Yori nie pozwolę cię nikomu skrzywdzić, a każdy kto spróbuje pożegna się z tym światem - powiedziałem wściekły na gościa, który odważył się zranić Yori.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:28 pm

-Nie krzycz...-Wyszeptałam i zadrżałam.-Wystarczy mi myśl, że go spotkam.-Zamknęłam oczy.
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:29 pm

- Gdzie? Gdzie go spotkasz? - tym razem starałem się mówić ciszej, ale nadal byłem wściekły.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:33 pm

-W firmie. Jest członkiem zarządu oraz drugim wokalistą Out Of Space, mojego zespołu.-Powiedziałam.-A jutro mamy spotkanie, więc konfrontacja jest nieunikniona.
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:37 pm

- Żałuję, że nie mogę pojechać i być przy tobie, gdy go spotkasz, mam za dużo na głowie. - westchnąłem. - Na pewno nie chcesz ochroniarza?
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:41 pm

-Po prostu muszę to przetrwać.-Westchnęłam i spojrzałam na zegarek.-Dopiero szósta.-Położyłam się na łóżku i popatrzyłam na Lukę. Chwyciłam jego dłoń i delikatnie gładziłam knykcie.-Kładziesz się jeszcze na chwilę?-Starałam się być spokojna, żeby go nie martwić. Jednak druga ręka była zaciśnięta w pięść a paznokcie boleśnie wrzynały się w skórę. Cicho syknęłam, ale nie dałam po sobie znać.
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:43 pm

Przytaknąłem jej, kładąc się z powrotem.
- O której wyjeżdżasz? - spytałem patrząc na sufit. Muszę się uspokoić, nadal jestem wściekły, a nie chcę wystraszyć Yori.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 4:46 pm

Ból wzmógł się. Odwróciłam się plecami do niego, żeby nie widział grymasu na mojej twarzy.
-Samolot mam o 12.30.-Mruknęłam. Pomóż mi...niech to przestanie boleć...Usa-...Luka...
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 5:04 pm

- Czyli mamy jeszcze dużo czasu, by sobie pospać - przytuliłem się do jej pleców, obejmując ją w pasie.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 5:06 pm

Syknęłam z bólu.
-Pomóż mi...-Szepnęłam i mocniej zacisnęłam pięści, czując że krew płynie po moim nadgarstku. Ukój ten ból...
-Nie chcę tego...
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 5:11 pm

Odwróciłem Yori na plecy i pochyliłem się nad nią zmartwiony.
- Powiedz jak mogę ci pomóc, a zrobię to.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 5:13 pm

Nieświadomie podniosłam ręce i zasłoniłam się nimi. Poczułam jak kilka kropel krwi spada mi na twarz, ale byłam sparaliżowana i nie mogłam się ruszyć.
Pomóż mi....
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 5:16 pm

Zauważyłem krew. Delikatnie ująłem nadgarstki Yori. 
- Trzeba to opatrzyć - powiedziałem biorąc ją na ręce. Zaniosłem ją do łazienki i posadziłem na brzegu wanny. - Masz tu gdzieś apteczkę?
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 5:18 pm

Pokiwałam przecząco głową i objęłam do za szyję. Przytuliłam się do niego mocno, chcąc choć na chwile uspokoić serce.
-Ochronisz mnie?-Wyszeptałam cicho w jego pierś.-Ochronisz przede mną?
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 5:29 pm

Co ja mam jej odpowiedzieć? Nie jestem najlepszym pocieszycielem. Cholera jedyna rzecz w której jestem dobry to strzelanie. 
- Nie będę ci kłamał, że będzie dobrze, ani łatwo. - Przytuliłem ją do siebie. - Ale będę przy tobie, gdy będziesz mnie potrzebować.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 7:22 pm

Obudziłem się u siebie w pokoju. Rany, dość szybko zleciał mi ten bal. Było świetnie. Od razu udałem się do łazienki, gdzie się wykąpałem i przebrałem w biały podkoszulek, czarne dżinsy i długi czarny sweter. Miałem strasznie dobry humor, szczególnie, że podskoczyłem wysoko w rankingu.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyPon Lis 30, 2015 8:28 pm

Polecam obadac pojedynki na ten tydzien ;p

A Noivil ma wlasny pokoj xd
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content





9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         Empty

Powrót do góry Go down
 
9
Powrót do góry 
Strona 1 z 40Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: