the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lamia - Lamia Who

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Lamia

Lamia


Liczba postów : 196
Join date : 20/12/2015

Lamia - Lamia Who Empty
PisanieTemat: Lamia - Lamia Who   Lamia - Lamia Who EmptyNie Gru 20, 2015 8:57 pm

Imię i nazwisko: Lamia Who  clown
Wiek: 15 lat
Rodzina: Starszy brat Issac  rendeer
Pochodzenie: USA


Lamia ma 160 cm wzrostu. Nie jest zbyt podobna do brata, poza kolorem włosów, platynowy blond (kolor na obrazku z przed farbowania, ponieważ oni farbują włosy, bo tak lubią). Jej oczy mają różowy kolor. Jest drobna, ma jasną niczym kość słoniowa karnację pale .

[url=Lamia - Lamia Who 2iw99jk]Lamia[/url]

Ona i jej brat zostali znalezieni na schodach sierocińca, była wtedy tylko niemowlakiem. Wiedli tam spokojne życie dopóki cheers jej brat nie odkrył swojego ostrza duszy. Bała się wtedy, że ją zostawi Sad . Jednak on został, co również ją zasmuciło, czuła się winna, że przez nią, nie wykorzystał szansy na wyrwanie się stąd Crying or Very sad . Ona sama kilka miesięcy później dowiedziała się, że posiada ostrze. Razem z bratem pojechała do centrum treningowego.

Lamia zawsze ma poważną minę, panuje wokół niej aura tajemniczości. To jednak tylko przykrywka dla jej prawdziwej natury. Jest agresywna Evil or Very Mad , mówi prosto w twarz to co myśli, szczególnie te nie miłe rzeczy. Często wdaje się bójki. Uważa, że okazywanie emocji to zbędna strata energii Sleep . Dlatego zazwyczaj ma nieprzeniknioną minę. No chyba że ktoś ją wkurzy, albo Issac zrobi coś zabawnego, to jedyne sytuacje, gdy pokazuje, jakiekolwiek oznaki ludzkich uczuć What a Face . Zawsze bierze udział w głupkowatych akcjach jej brata Laughing , jak na przykład robienie psikusów innym. Nie lubi rozmawiać z ludźmi, którzy nie są jej bratem. Ciężko się z nią zaprzyjaźnić alien .

Ciekawostki:
- Jest uzależniona od energetyków, jednak ma na nie szlaban, bo jej po nich odbija bounce .
- Zawsze ma przy sobie zapas lizaków o smaku truskawkowym lub wiśniowym cherry .
- Lubi jeść i pić wszystko co ma kolor czerwony bądź różowy.
- Dostaje ataku paniki, gdy nie wie gdzie jest jej brat affraid. Ale jest spoko, gdy sama go gdzieś wyśle, wie gdzie poszedł lub ma z nim np. kontakt telefoniczny.  
- Wygrali z Issackiem w totka 50 milionów  cyclops
- Lubią się przebierać za różne postacie, ale nie są cosplayerami, robią to z nudów, dla zabawy i dlatego, że mogą (bo są gałganami).


Ostrze duszy: Ma takie dwa fajne sztylety, czarne z różowiastymi piorunami wyglądają jak na obrazku. Nazywa je Ultra Hiper Super Dziabong i Pogromca Demonów.


Ostatnio zmieniony przez Lamia dnia Nie Gru 27, 2015 12:06 pm, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

Lamia - Lamia Who Empty
PisanieTemat: Re: Lamia - Lamia Who   Lamia - Lamia Who EmptyNie Gru 20, 2015 10:06 pm

Jesli oni oboje maja wlosy o kolorze platynowy blond to Kuroe jest gejem .-. (pls nie odpowiadajcie na to xd)

I gdybys wstawila zdjecie Lamii do karty to byloby supi. Napisz cos wiecej o jej ostrzu.
Powrót do góry Go down
Lamia

Lamia


Liczba postów : 196
Join date : 20/12/2015

Lamia - Lamia Who Empty
PisanieTemat: Re: Lamia - Lamia Who   Lamia - Lamia Who EmptyNie Gru 20, 2015 10:57 pm

Mjuk nie słyszałaś o farbie do włosów??? Kuroe gej już nie mogę się doczekać xD
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

Lamia - Lamia Who Empty
PisanieTemat: Re: Lamia - Lamia Who   Lamia - Lamia Who EmptyPon Gru 21, 2015 7:40 am

Ale to w takim razie trochę bez sensu, że włosy mają ten sam kolor tylko przez farbę a nie przez pokrewieństwo :v

I na avkach waszych są inne kolory niż platynowy blond, więc Kuroe nie jest gejem xd 100% hetero, pff xd
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

Lamia - Lamia Who Empty
PisanieTemat: Re: Lamia - Lamia Who   Lamia - Lamia Who EmptyPon Gru 21, 2015 10:06 am

Bosz, ale się czepiasz człowieku pffffff.
Włosy w zależności od światła mogą mieć różne odcienie, wiem bo miałam kiedyś czerwone i jak np siedziałam w pomieszczeniu to były bordo, przy żarówce znowu inny odcień i dopiero w słońcu widać było czerwień na jaką malowałam. Więc odcieniom włosów na obrazkach dajmy już spokój.
Powód dla którego mają taki, a nie inny nie należy do najistotniejszej części ich charakterystyki. To tylko kolor xD
Wiem rozpisałam się, ale nie lubię jak ktoś się mnie czepia o takie drobnostki (Uri na obrazku ma kocie uszy i ogon, a o to nikt nic nie powiedział xD).
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

Lamia - Lamia Who Empty
PisanieTemat: Re: Lamia - Lamia Who   Lamia - Lamia Who EmptyPon Gru 21, 2015 12:50 pm

Bo Uri kocha koty i ma na nazwisko Neko xd

Dobra, niech ci bedzie :p Ale wstaw ten obrazek do karty przynajmniej
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

Lamia - Lamia Who Empty
PisanieTemat: Re: Lamia - Lamia Who   Lamia - Lamia Who EmptyPon Gru 21, 2015 6:04 pm

Polecam skorzystać z tego cudownego linku:>...<

Jeśli włosy są farbowane proszę zaznaczyć to w karcie. Poza tym brak zastrzeżeń.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Sponsored content





Lamia - Lamia Who Empty
PisanieTemat: Re: Lamia - Lamia Who   Lamia - Lamia Who Empty

Powrót do góry Go down
 
Lamia - Lamia Who
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: karty postaci :: postacie żeńskie-
Skocz do: