the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 CT wątek nr 13 ^^

Go down 
+3
Yori
Ahri
Kuroe
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Iru

Iru


Liczba postów : 275
Join date : 26/01/2016

CT wątek nr 13 ^^  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CT wątek nr 13 ^^    CT wątek nr 13 ^^  - Page 2 EmptyNie Maj 15, 2016 8:39 pm

- Tylko Ty tu mieszkasz dłużej, Ty pewnie wiesz gdzie mogą być. Ja mogę tylko zgadywać
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

CT wątek nr 13 ^^  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CT wątek nr 13 ^^    CT wątek nr 13 ^^  - Page 2 EmptyNie Maj 29, 2016 10:45 pm

- Następnym razem nie fatyguj się tak dla mnie.. - powiedziałem speszony lekko, pocierając dłonią kark. - Nie wiem czy ja bym tak potrafił - przyznałem szczerze.
Powrót do góry Go down
Lamia

Lamia


Liczba postów : 196
Join date : 20/12/2015

CT wątek nr 13 ^^  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CT wątek nr 13 ^^    CT wątek nr 13 ^^  - Page 2 EmptyNie Cze 12, 2016 6:07 pm

- Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie... - Mój wewnętrzny głos coś tam sobie bredził, gdy ja wbiłam do budynku centrum treningowego.
- O mi gad, ale pustki - westchnęłam. Nie wróciłam tu po to żeby się błąkać po korytarzach jak ten duch i smęcić. - Gdzie mogłabym kogoś znaleźć???
- W kuchni - podpowiedział jak zawsze pomocny wewnętrzny głos.
Czyli kierunek kuchnia.
Powrót do góry Go down
Issac Who

Issac Who


Liczba postów : 91
Join date : 20/12/2015

CT wątek nr 13 ^^  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CT wątek nr 13 ^^    CT wątek nr 13 ^^  - Page 2 EmptySro Cze 22, 2016 12:53 pm

Obszedłem cały świat wzdłuż i wszerz (dzięki 7 milowym butom), ale nie odnalazłem epickiej kanapki, która mogłaby zjednoczyć wszystkie narody i umożliwić Polsce wygranie Mistrzostw Świata. Pokonany przez los wróciłem do centrum treningowego. Jako że byłem głodny, bo nie jadłem przez te wszystkie miesiące, a może to raczej były dni, poszedłem do kuchni. Spała tam Lamia. Otworzyłem lodówkę, a tam moim oczom ukazał się niemożliwy widok.... na trzeciej półce, po prawej od lewej, pomiędzy mlekiem i ciasteczkami, co robią ciasteczka w lodówce? Nieważne. Leżała tam.... Najwspanialsza na świecie, jedyna w swoim rodzaju, idealna, epicka kanapka. Moje życie znów nabrało sensu. Nie muszę już płakać w kącie prostym (to chyba oczywiste, że ma 90 stopni). I możliwe, że powrócę z kolejnymi bezsensownymi postami! Ale najpierw ją zjem, albo spalę, w końcu ta kanapka jest zbyt potęęęęęężżżżżna jak MISTA GRRRRIIIIIINNNNN!!!!!

Powrót do góry Go down
Sponsored content





CT wątek nr 13 ^^  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: CT wątek nr 13 ^^    CT wątek nr 13 ^^  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
CT wątek nr 13 ^^
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: