the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 BAL

Go down 
+9
Ahri
Ariko
Naoki
Kuroe
Nasty
Koneko
Masamune Ishihara
Miran
Asalie Miyamoto
13 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorWiadomość
Asalie Miyamoto
Dyrektorka Centrum
Asalie Miyamoto


Liczba postów : 21
Join date : 08/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 3:55 pm

- Goście już się zebrali, najwyższy czas na otworzenie sali balowej. Za kilka minut dwudziesta pierwsza. - zakomendowałam, zaraz po upewnieniu się, że dla każdego z gości, łącznie z członkami rodzin moich podopiecznych zostało przygotowane miejsce noclegowe w jednym z pustych pokoi.

- Mam nadzieje, że wzmocniłaś ochronę, Asalie. Kto wie, czy ktoś przypadkiem nie zechciałby się tutaj włamać. - usłyszałam głęboki męski głos. Odwróciłam się.

- Oczywiście panie premierze, możesz być pan przekonany, że nie poczyniłam żadnych przygotowań w tym kierunku. - oznajmiłam. - Ochrona jak zwykle wkroczy dopiero w momencie krytycznym, jeśli takowy nastąpi.

- Asalie, te dzieciaki mogą być w niebezpieczeństwie. Sama wiesz, że znajdują się tutaj osoby o wysokim pochodzeniu i stanowisku w hierarchii społecznej.

- Panie premierze, jestem przekonana, że moi podopieczni potrafią sobie doskonale poradzić w każdej krytycznej sytuacji. - odparłam sztywno, po czym zwróciłam się do jednego z moich współpracowników - A teraz proszę wystosować odpowiednią wiadomość elektroniczną z wiadomością o rozpoczęciu balu i natychmiast otworzyć bramy. Jeśli przytrzymamy ich jeszcze chwilę na zewnątrz okażemy niegościnność i niepunktualność.

- Asalie...

- Panie premierze. - przerwałam mu. - Doceniam pańskie zdanie w każdej kwestii, tylko nie tej, jak wykonywać moją pracę. Uwierz mi pan, znam się na niej bardzo dobrze. I jeśli byłby pan na tyle uprzejmy prosiłabym o zwracanie się do mnie w sposób formalny, kiedy znajdujemy się w miejscu publicznym, dobrze?

- Asalie... - przerwał, gdy zgromiłam go spojrzeniem. - Pani dyrektor, traktuje pani to wszystko zbyt poważnie.

- Myli się pan. - odparłam spokojnie. - To pan traktuje to wszystko zbyt lekko.


#bonćanetom - nawet dyrektorka centrum i premier Acrine, którzy mogą się nigdy więcej tutaj nie pojawić majo backstory
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:16 pm

Tuż przed wejściem na salę wpadłam na Aiena. Już >przebrany<, jak zawsze wyglądający jak wcielenie perfekcji.

- Nie spodziewałem się, że ją kiedykolwiek założysz. - uśmiechnął się do mnie na powitanie, komentując mój strój.

- Nie może siedzieć w szafie i się kurzyć, prawda? - wymamrotałam wymijająco.

Aien bez słowa, wziął mnie pod rękę i tak wkroczyliśmy do sali.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Asalie Miyamoto
Dyrektorka Centrum
Asalie Miyamoto


Liczba postów : 21
Join date : 08/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:33 pm

Powrót do góry Go down
Masamune Ishihara

Masamune Ishihara


Liczba postów : 12
Join date : 15/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:40 pm

Po tym jak mój szofer odwiózł mnie pod Centrum Treningowe, wszedłem do budynku i od razu udałem się na salę, rozglądając się.

Sala była duża i bardzo elegancko, ładnie udekorowana. Pod jedną ze ścian stał bufet, a niedaleko były rozstawione paro-osobowe stoliki, a na nich były już nakrycia. Właśnie przy tych stolikach - niektórzy stali, a niektórzy siedzieli - zauważyłem dużą grupkę ludzi, którą stanowili goście mieszkających tu oraz osobistości takie jak byli mistrzowie, premier czy Dyrektorka Centrum. Nigdzie nie widziałem jeszcze Kaori, mojej żony.

Podszedłem do premiera i Dyrektorki Centrum, uśmiechając się elegancko i rozkładając delikatnie ręce.

- Ach, Asalie, Natanielu, jak miło Was znowu widzieć - odezwałem się, uścisnąłem mężczyźnie dłoń, a kobietę ucałowałem w jej dłoń.
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:42 pm

Zamiast skierować się wprost na salę balową, zahaczyliśmy jeszcze o ogród. Czekał tam na nas bardzo wysoki osobnik w białym garniturze, palił papierosa.
- Luca, to Uri - Yuno wskazała na mnie - pilnuj żeby nic mu się nie stało.
Luca zmierzył mnie spojrzeniem. Mimowolnie się zarumieniłem. Mimo wszystko był przystojny.
- Hmmm, a więc to dziedzic Haszima Al Nahyana. Ładna sukienka - powiedział z sarkastycznym uśmiechem.
- Dobra koniec tych uprzejmości, idziemy ludzie.
Zostawiliśmy Lucę i poszliśmy na drugie piętro, gdzie znajdowała się sala balowa. Weszliśmy do środka, znajdowało się wiele osób, które kojarzyłem z przyjęć moich rodziców. 
Yuno rozglądała się uważnie wyszukując zagrożenia. Uznając że tern czysty poprowadziła nas wgłąb sali.
Powrót do góry Go down
Asalie Miyamoto
Dyrektorka Centrum
Asalie Miyamoto


Liczba postów : 21
Join date : 08/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:44 pm

Uśmiechnęłam się do przybyłego.

- Ciebie również Masamune.

Nataniel tylko uścisnął mu dłoń, po czym spojrzał na mnie z wyrzutem.

- A do niego to po imieniu? - zwrócił się do mnie z pretensjami.

- Stanowisko zobowiązuje, panie premierze. - odparłam lekko, po czym odwróciłam się z powrotem do Masamune. - Mam nadzieje, że współczłonkowstwo w jury dzisiejszego eventu nie sprawia ci kłopotów.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:46 pm

Po chwili byliśmy całą trójką na drugim piętrze. Weszliśmy do środki i od razu poczułam jak uścisk się rozluźnia:
-O nie Eli ty nigdzie nie idziesz jak na razie -powiedziałam ściskając ją mocniej za rękę, a w rzeczywistości chciałam żeby ta dwójka przy mnie została jak na mój gust za dużo tutaj ludzi
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:50 pm

Hime dostrzegła Naty i pomachała w jej kierunku. Dając jej znak, by podeszła.
- Kto to??? - spytałą Yuno.
- To Nasty byliśmy z nią w lunaparku - odparłem - bądź uprzejma, ale bez przesady. Znam ją od niedawna i nie jesteśmy zbyt bliskimi znajomymi. Ci dwoje to Tom i Eli jej rodzeństwo.
Powrót do góry Go down
Masamune Ishihara

Masamune Ishihara


Liczba postów : 12
Join date : 15/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:50 pm

- Ależ nie, to zaszczyt móc w tym uczestniczyć. I, Natanielu, uśmiechnij się, jesteśmy wśród ludzi - napomniałem go z lekkim uśmiechem. Zdawałem sobie sprawę z jego niechęci, ale nic sobie z niej nie robiłem. Przejdzie mu. Jak zawsze.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:53 pm

Zauważyłam Hime jak do mnie mach więc wzięłam rodzeństwo i podeszłam do nich przy okazji dostrzegłam nieznajomą osóbkę:
-Hej jestem Nasty -powiedziałam uśmiechając się miło
Ja ejstem Tom -powiedział mój brat robiąc szelmowski uśmiech No nie zaczynie chyba zaraz flirtować . Eli przyglądała sie chwilę:
-Łaaaaaaaaał księżniczki i książę jestem Eli wasze wysokości -mała wykonała dygnięcie a ja się zaśmiałam
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:55 pm

- Jak myślisz - rzucił Aien lekko. - Która para będzie pierwsza na parkiecie?

Przez chwile nie odpowiadałam, analizując swój lekki dyskomfort.

- Jeśli nikt się nie będzie kwapił do tańca. - westchnęłam. - To przypuszczam, że męską częścią tej pary będziesz ty.

Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Asalie Miyamoto
Dyrektorka Centrum
Asalie Miyamoto


Liczba postów : 21
Join date : 08/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:55 pm

- Cieszę się. Jeśli wszystko pójdzie jak trzeba liczę na organizowanie podobnych imprez również w przyszłości. - odpowiedziałam.

Nataniel zignorował jego uwagę, ale przynajmniej przestał wszystko komentować.
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:57 pm

Wchodząc w rolę Yuno uśmiechnąłem się szeroko i dygnąłem w stronę Eli.
- To Yuno nasza siostra. Miała małe opóźnienie, nie mogła się wcześniej urwać ze szkoły - wyjaśniła Hime.
- Miło mi was poznać - powiedziałem, naśladując głos Yuno, co nie było trudne bo nawet głos mam dziewczęcy.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 4:59 pm

Zeszliśmy z Natsuo po schodach i zatrzymaliśmy się w drzwiach sali balowej. Było naprawdę ładnie. Jak zauważyłem, nie było jeszcze wszystkich uczestników, głównie brakowało osób z Ostrzami oraz trochę członków ich rodzin.

- Tam jest tata - powiedział cicho Natsu i pokazał go ruchem głowy, a ja podążyłem za nim spojrzeniem. Na chwilę serce mi zaczęło szybciej bić, ale prędko wróciło do normalnego rytmu. Przecież nie ma się czym denerwować.

- Nie ma jeszcze Kaori - zauważyłem równie cicho co mój brat przed chwilą.

Osobiście uważałem, że prezentujemy się całkiem nieźle. Natsuo, ubrany lekko, prezentował się chłopięco i nie wyglądał ani na starszego, ani na młodszego niż jest. Kaori idealnie dobrała ubrania.

Natomiast ja też nie byłem ubrany jakoś bardzo elegancko [jkbc. marynarke ma taką jak Natsuo, tylko to się zmienia xd].

Posłaliśmy sobie z bratem pojednawcze spojrzenia i ramię w ramię przekroczyliśmy próg sali.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 5:02 pm

Spojrzałam po twarzach i zauważyłam że Uri jest zbyt podejrzliwy co do wszystkich jakby szukał zagrożenia, zaś jego sistra miała trochę zachwiany głos coś mi tu zaczęło nie pasować jednak odpuściłam sobie może keidyś siię dowiem:
-Może chce panienka zatańczyć ?? -rzekł Tom do rzekomej siostry Uriego która dygnęła do Eli
Powrót do góry Go down
Masamune Ishihara

Masamune Ishihara


Liczba postów : 12
Join date : 15/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 5:02 pm

- W razie czego pamiętaj, że masz moje wsparcie - zapewniłem ją, trochę swobodniej, zaczęła mi się udzielać atmosfera balu.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 5:03 pm

Przekroczyłam próg sali w mojej białozłotej sukience. Myślałam, że zaraz się w niej zgubię, ale ostatecznie materiał był lekki i opadał.
- Cześć, Natsu - przywitałam się ponownie - jak było z Mirą i Zeke? Widzę, że przeżyłeś - wyszczerz.

Zeke:
Stanąłem za Miran i... o rany, chyba Aienem. No kij. Nie wiedziałem, co mam ze sobą zrobić.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 5:03 pm

- Wiesz, jeśli będzie wiało nudą, to chętnie zobaczyłbym jak twoja sukienka wiruje na parkiecie. - stwierdził z uśmiechem.

- Musiało by chyba strasznie wiać żebyś tańczył z własną siostrą. - prychnęłam.


Strój Mirci bo nie wrzucałam:

sukienka (tylko delikatnie bardziej zielona)
buty (tylko, że cieliste)
spinka
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 5:06 pm

Zbiegłem po schodach, ciągnąc za sobą Ariko, czego robić nie powinienem, ale tak bywa. Stanąłem na progu sali.

- Łaaa, ale odlot! - zachwyciłem się i poprawiłem chustkę [spodnie z małymi przetarciami i bez tego czegoś niebieskiego, a bluzka z kapturkiem, który ma zarzucony na głowę, of kors].

Zauważyłem w rogu Nasty, jej rodzeństwo, Uri'ego, Hime, Hiyorin i jakąś dziewczynę, pewnie kolejną siostrę. Pociągnąłem Ariko w tamtą stronę.

- Hejka - przywitałem się ze wszystkimi.
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 5:06 pm

Spojrzałem niepewnie na Yuno, jednak ta skinęła tylko głową. Tak więc podążyłem za Tomem na parkiet. Tom podał mi rękę i przyciągną do siebie, prowadząc w tańcu. Zapomniałem o tańcach , cały wieczór będę musiał pamętać, ze nie ja dziś prowadzę.
Powrót do góry Go down
Asalie Miyamoto
Dyrektorka Centrum
Asalie Miyamoto


Liczba postów : 21
Join date : 08/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 5:09 pm

Nataniel wymówił się jakimiś obowiązkami służbowymi i zostawił nas samych.

- Nie omieszkam się skorzystać jeśli będzie ku temu potrzeba. - uśmiechnęłam się do niego. - Kaori przyjdzie?
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 5:10 pm

- No co ty, oni są świetni - zaśmiał się Natsuo.

Westchnąłem i popatrzyłem na Sakurę z aprobatą.

- Zmiana koloru wyszła ci na dobre. Ślicznie wyglądasz - powiedziałem szczerze.
Powrót do góry Go down
Masamune Ishihara

Masamune Ishihara


Liczba postów : 12
Join date : 15/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 5:13 pm

Rozejrzałem się trochę niespokojnie, patrząc w stronę drzwi.

- Tak, na pewno. Prawdę mówiąc, spóźnia się - westchnąłem. Była już prawie 21. - To do niej niepodobne. Mam nadzieję, że wszystko w porządku - zmarszczyłem delikatnie czoło.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 5:14 pm

Widziałam jak Tom prowadzi tą dziewczynę jednak dalej mi coś nie pasowało zaczęłam się zastanawiać gładząc suknię i rozglądając się na boki uważając bykwiaty nie wyleciały z fryzury. Po chwili usłyszłam znajomy głos:
-Hej -odpowiedziałam
-Miły pan!!! -krzyknęła Eli i podleciała do Naokiego


Ostatnio zmieniony przez Nasty dnia Nie Lis 15, 2015 5:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ariko
Cukrowa Solniczka Monia
Ariko


Liczba postów : 297
Join date : 12/10/2015
Skąd : Holandia

BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       EmptyNie Lis 15, 2015 5:16 pm

Podtrzumując kieckę

jakby ktoś nie wiedział, co to kiecka:
BAL                                                                                                                                                       B700c1115bc32c8d5dd837f3f3307c4b
jedną rączką pohasałam z Naosiem w trybie radosnego Malfoja, z gracją sunąc w dziewięcio-centymentrowych koturno-baletkach
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BAL                                                                                                                                                       Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       Empty

Powrót do góry Go down
 
BAL
Powrót do góry 
Strona 1 z 40Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: