the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 BAL

Go down 
+9
Ahri
Ariko
Naoki
Kuroe
Nasty
Koneko
Masamune Ishihara
Miran
Asalie Miyamoto
13 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorWiadomość
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 6:39 pm

- Ciekawe tylko, które z nas stoi wyżej, jeśli to ja mianowałam go premierem?
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 6:41 pm

- Z resztą nie zapominaj, że masz zapewnioną ochronę od Bliźniaczej Spółki Kametsu - klepnąłem się dumnie w pierś.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 6:42 pm

...

- Ja. Dla kompromisu.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 6:42 pm

- Dyplomatycznie widzę. - uśmiechnęłam się, unosząc tylko jeden kącik ust.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 6:46 pm

- Spodziewałaś się po mnie czegoś innego? - odwzajemniłem jej uśmiech, unosząc prawy kącik ust.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 6:47 pm

- Czegoś w kierunku dalszej zaciekłej obrony stanowiska twego drogiego brata, ale najwidoczniej się myliłam.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 6:49 pm

Odwróciłem się do Naokiego plecami. Przykładając dłonie do policzków. Moja twarz jest na pewno czerwona jak kisiel wiśnowy.
- D..Dz..Dzięki - No nie, czemu musiałem się zająkać? - T..to wiele dla mnie znaczy.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 6:49 pm

- Świat pod panowaniem Natsuo.. Nawet wolę sobie tego nie wyobrażać. Ale lepszy chyba on od ciebie.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 6:50 pm

- Drobiazg - puściłem do niego oko, no ale był odwrócony do mnie plecami, więc tego nie widział.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 6:53 pm

- Czuje się zraniona. - oznajmiłam sucho
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 6:55 pm

- W takim razie podzielę się stanowiskiem. Czy już odkupiłem swe winy?
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 6:59 pm

Gwałtownie się odwróciłem.
- Naprawdę - powiedziałem, nieco zbyt głośno. - Ja...nigdy nie miałem przyjaciół - wyznałem. - Dlatego...ciesze się, że poznałem ciebie i Ariko. Jesteście dla mnie mili i to nie dlatego, że mój tata jest ważny. Więc...tego...yyy... - nagle cała odwaga mnie opuściła i zabrakło mi słów.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 7:02 pm

- Na co mi połowa stanowiska, którego dobrowolnie się zrzekłam? Musisz wymyślić coś bardziej interesującego.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 7:03 pm

Westchnąłem przeciągle.

- Miran Caroline Heart, czy jest coś, co by cię usatysfakcjonowało?
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 7:08 pm

- Uri, nie musisz przecież za coś takiego dziękować. My z Ariko też nie mieliśmy przyjaciół, a przynajmniej nie zbyt wielu. Dlatego cieszymy się, że możemy się przyjaźnić z tobą.
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 EmptySob Lis 21, 2015 7:12 pm

Przetarłem rękawem oczy.
- Serio? - spytałem nieśmiało.

-------

http://theheartsblade.my-rpg.com/viewtopic.forum?t=72
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 40 Empty

Powrót do góry Go down
 
BAL
Powrót do góry 
Strona 40 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: