the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 9

Go down 
+7
Saeko
Kuroe
Ahri
Nasty
Noivil
Ruka
Yori
11 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
AutorWiadomość
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 6:27 pm

Popatrzyłam na niego i pochyliłam się tak, że moje usta były tylko kilka centymetrów od jego.
-Poczekaj, aż przyjadę.-Wyszeptałam.
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 6:38 pm

- Już nie mogę się doczekać.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 6:39 pm

Uśmiechnęłam się.
-Nie prowokuj mnie bardziej...
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 6:40 pm

- Lubię cię prowokować, jesteś wtedy bardzo urocza - wyznałem.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 6:41 pm

Zmierzyłam go wzrokiem.
-Grabisz sobie...
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 6:47 pm

- Czy zeka mnie za to kara? - spytałem uśmiechając się do niej wesoło.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 6:49 pm

-I to duża. A zaczyna się teraz.-Uśmiechnęłam się i rozłączyłam.
Usiadłam na fotelu i popatrzyłam przed siebie.
-Chyba nie byłam za ostra? Prawda?
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 6:57 pm

Yori jest taka urocze. Już nie mogę doczekać się tego co czeka mnie po jej powrocie.
A na razie...Pizza, albo nie lazania. Wyszukałem w necie jakiejś restauracji w pobliżu serwującej lazanie. Mam nawet kilka. Będę musiał wypróbować je wszystkie i ocenić, gdzie podają najlepszą.
Zdecydowałem, że nie jestem w nastroju na jedzenie w samotności, może zaproszę Nasty. Skierowałem się do jej pokoju, zapukałem i czekałem, aż mi otworzy.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 7:06 pm

Kiedy skończyłam komponować 5 utwór w tym dniu postanowiłam sprawdzić jak one brzmią w prktyce. Wzięłam podręczne pianino i zaczęłam grać utwór.
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 7:11 pm

Nie otwierała mi przez dłuższy moment, zmartwiłem się. Spróbowałem otworzyć, zamknięte. Usłyszałem muzykę. Trudno, innym razem, jestem zbyt głodny by si do niej dobijać.
Pojechałem do miasta, znalazłem restaurację. Usiadłem w środku i zamówiłem lazanie.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 7:42 pm

Westchnęłam.
- No nie.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 7:45 pm

- Hej, sama to zaproponowałaś, więc teraz nie szukaj wymówek - ostrzegłem żartobliwie.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 7:47 pm

Westchnęłam ponownie.
- No dooobra - mruknęłam.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 7:49 pm

- Twój zapał jest powalający.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 8:31 pm

*sieć zniszczenie...widelcem*
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 8:43 pm

- Wieeem - odpowiedziałam smętnym głosem.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 8:49 pm

Popatrzyłem na zegarek, który wisiał wysoko na jednej ze ścian.

- Pora obiadowa - westchnąłem. - W sumie jestem troche głodny.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 9:09 pm

Włączyłam cicho muzykę i wzięłam się za rysunek. W głowie pojawiła mi się myśl żeby zadzwonić do Yors. Jak gadałyśmy ostatnio to niezbyt dobrze poszło...Jestem ciekawa co u niej po tym... Wzięłam telefon i wyszukałam jej numer. Włączyłam głośnomówiący i wzięłam się dalej za rysunek, do mnie doskoczyła Em. Mam nadzieję, że jak zobaczy mój numer to odbierze,a nie zignoruje... westchnęłam.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 9:11 pm

Siedziałam w biurze, nie mogąc zasnąć przed spotkaniem. Była 5 rano, miałam jeszcze cztery godziny. Wtedy zadzwonił mój telefon.
-Knight Yori, słucham?
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 9:13 pm

-Hej siostra -powiedziałam nie pewnie -mam nadzieję, że nie przerywam
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 9:15 pm

-O 5 rano? Nie masz co.-Zaśmiałam się.-Co tam?
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 9:17 pm

Uśmiechnęłam sie słysząc jej śmiech
-Wieeesz nie najlepiej, nie najgorzej, ale jakoś jest -zaśmiałam się i wzięłam kolejny ołówek - a tam ?? i czekaj 5 rano... no tak zapomniałam o tej różnicy czasu
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         EmptyWto Gru 08, 2015 9:18 pm

-Zdarza się.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





9                                                                                         Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         Empty

Powrót do góry Go down
 
9
Powrót do góry 
Strona 1 z 16Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: