the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 9

Go down 
+7
Saeko
Kuroe
Ahri
Nasty
Noivil
Ruka
Yori
11 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorWiadomość
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 EmptySob Gru 12, 2015 9:18 pm

-Bardzo wielka...-oparłam głowę o jego ramię i zaczęłam się bawić jego koszulą
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 EmptySob Gru 12, 2015 9:21 pm

Podeszłam do Natsu i mocno go przytuliłam.
- Bogini Mieczy Sakura przesyła ci swoją nieziemską moc, wytwarzając w tobie ostrze duszy - roześmiałam się.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 EmptySob Gru 12, 2015 9:25 pm

Natsuo się zaśmiał.

- Chciałbym - przytulił Sakurę. - Może kiedyś się we mnie przebudzi, a wtedy na pewno dołączę do Centrum - wyszczerzył się.

Uśmiechnąłem się.

- Nie zapominaj, że nadal jesteś ciutkę za młody.

- Spadaj - pokazał mi język, ale się zaśmiał, ja z resztą też.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 EmptySob Gru 12, 2015 9:28 pm

Uśmiechnęłam się.
- Myślę, że powinieneś pożegnać też Zeke - zauważyłam.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 EmptySob Gru 12, 2015 9:29 pm

Natsuo:

- Pewnie! Wiesz, gdzie może być?
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 EmptySob Gru 12, 2015 9:30 pm

Popatrzyłem na nią.
-Co robisz?
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 EmptySob Gru 12, 2015 9:33 pm

-Bawię się -uśmiechnęłam się słodko na zmianę rozpinając i zapinając guziki
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 EmptySob Gru 12, 2015 9:33 pm

Kendal napisał:
Popatrzyłem na nią.
-Co robisz?

- Skrobię ziemniaki, nie widzisz?

[wybacz Sae xd]
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 EmptySob Gru 12, 2015 9:35 pm

Kuroe napisał:
Kendal napisał:
Popatrzyłem na nią.
-Co robisz?

- Skrobię ziemniaki, nie widzisz?

[wybacz Sae xd]
Cudowne :')
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 EmptySob Gru 12, 2015 9:41 pm

- Sprawdź przed budynkiem. Do zobaczenia, Natsu - poczochrałam go po włosach i włożyłam mu do kieszeni rulonik - otwórz go, gdy ci napiszę. Mam twój numer.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 EmptySob Gru 12, 2015 9:58 pm

Natsuo:

- Okej, pewnie. Pa! - pobiegłem przed Centrum.

Kuroe:

Ziewnąłem i się przeciągnąłem.

- Dobra, pasowałoby iść spać i odespać ten bal jeszcze - wymamrotałem. - Dobra, Saku. Super występy - uśmiechnąłem się, kładąc jej na chwilę rękę na ramieniu.

Potem wyszedłem z sali i skierowałem się do siebie do pokoju.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 EmptySob Gru 12, 2015 9:58 pm

- Dziękuję - odwzajemniłam uśmiech, również wracając do siebie.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content





9                                                                                         - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 16 Empty

Powrót do góry Go down
 
9
Powrót do góry 
Strona 16 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: