the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 9

Go down 
+7
Saeko
Kuroe
Ahri
Nasty
Noivil
Ruka
Yori
11 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 7:33 pm

- Prosić zawsze można. - stwierdziłam, chwytając go za rękę i wstając.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 7:34 pm

Natsuo:

Zaśmiałem się na słowa Miran i niebezpiecznie zakołysałem na krześle, ale odzyskałem równowagę.

#brawoja
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 7:40 pm

- Jasne, ciekawa jestem co tam jeszcze znajdziesz. - przytaknęłam.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 7:41 pm

Podszedłem do lodówki w poszukiwaniu składników na kanapki. Albo tosty. Pamiętam jak kiedyś kucharka pokazywała mi jak je zrobić samemu. Na początek toster. Kilka szafek później miałem już toster. Podłączyłem go do prądu, by się nagrzał, ja w tym czasie zacząłem robić kanapki. chlebek, szynka, ser, składamy. Poszło mi lepiej niż myślałem. A tata mówił mi, że nie poradzę sobie w życiu. 
Włożyłem moje kanapeczki do tostera i czekałem, aż się ładnie przypieką, tylko żebym ich nie przypalił. Parę minut później miałem gotowe tosty, jeszcze ketchup. Zasiadłem do stołu i zabrałem się do uczty.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 7:45 pm

Nikt nie zwracał na mnie uwagi, ja nie zwracałam uwag na nikogo. Nałożyłam sobie trochę sałatki do miseczki i poszłam do siebie.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 7:45 pm

- Ale że na głos.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 7:48 pm

Przytuliłam sie do niego i poczułam małą zmianę nastroju.
-Poczekaj chwilkę -powiedziałam i wstałam z łóżka zamknęłam drzwi na klucz i zgasiłam światło. Podeszłam do Iana i usiadłam mu na kolanach obejmując rękami za szyję -o wiele lepiej -uśmiechnęłam się kokieteryjnie
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 7:50 pm

Westchnąłem, czując jej ciężar na kolanach.
-Jesteś pewna?
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 7:52 pm

-Ja tak, ale tobie się to chyba nie podoba -zrobiłam smutną minkę i zeszłam z jego kolan siadając obok
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 7:54 pm

Wzruszyłam ramionami, nawet nie wyjmując telefonu z kieszeni.

- W ten sposób to nie jest zabawne.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
The author of this message was banned from the forum - See the message
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 7:58 pm

- Niesympatyczne mówisz... - westchnęłam, odchylając lekko głowę i zakładając ręce na piersi. - Nope. Wciąż nie widzę się jako bardziej niesympatyczną od ciebie.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 7:59 pm

Natsuo:

Wyszedłem z kuchni i ruszyłem na dół, bo pewnie dostawca już czeka z jedzeniem. Akurat jak wyszedłem przed Centrum to wchodził przez bramę. Zapłaciłem, Miran później mi odda pieniądze. Po tym wróciłem do kuchni.

- Mam kurczaka! - oznajmiłem triumfalnie i pomachałem siatką z dwoma opakowaniami na jedzenie.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 8:02 pm

Uśmiechnąłem się i przyciągnąłem ją do siebie.
-Wiesz...-Szepnąłem jej do ucha.-Szaleję na twoim punkcie.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 8:04 pm

Wzruszyłam ramionami i postawiłam z powrotem przewrócone krzesło, po czym usiadłam na nim i znowu zaczęłam się lekko bujać.

- Nie można być perfekcyjnym.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 8:04 pm

Powoli zmieniam się w Nasty, mnie też wszyscy ignorują. Ale może to i lepiej. Niezauważalnie zrobiłem sobie gorącej herbatki i usiadłem z powrotem przy stole.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 8:06 pm

Natsuo:

Postawiłem pakunek na stole. Jedno opakowanie dałem Miran, a drugie wziąłem dla siebie. Wyciągnąłem sztućce i zacząłem jeść. Rany, ale to dobre!
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 8:07 pm

Poczułam przyjemne ciepło rozchodzące się po moim ciele i umyśle To chyba zwą prawdziwym szczęściem. Uśmiechnęłam się i popatrzyłam na niego
-Na pewno nie bardziej niż ja na twoim -uśmiechnęłam się słodko
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 8:09 pm

- Łooooooo, jedzenie! - zakrzyknęłam i chwyciłam pudełko.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 EmptySob Gru 12, 2015 8:12 pm

Zaśmiałem się cicho.
-Być może...
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content





9                                                                                         - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 14 Empty

Powrót do góry Go down
 
9
Powrót do góry 
Strona 14 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: