the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ct 8 trutututututututututututut

Go down 
+6
Yori
Saeko
Naoki
Koneko
Nasty
Miran
10 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next
AutorWiadomość
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 12:17 pm

-Tak jasne -powiedziałam i odłożyłam lokówkę. Podeszłam do drzwi i je otworzyłam, a za nimi stała idealna kopia Uriego. Odwróciłam się do sióstr:
-Za przeproszeniem co się tu właśnie wyrabia -spytałam zdezorientowana nie siląc się na grzeczność i na przywitanie
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 12:34 pm

- Don't wory Saeś, za raz wszystkiego się dowiesz tylko wpuść najpierw Yuno do pokoju.
- Yuno co ty tu robisz??? - spytałem.
- To część planu - odparła poważnie.
- Jakiego planu??? Co tu się wyprawia???
Byłem naprawdę zdezorientowany, już nic nie rozumiałem.
- W dużym skrócie, bo nie mamy czasu. Wujek Mehmed nasłał na ciebie zabójców. 
-Czekaj co???
- Nie przerywaj. Jestem tu, by zająć twoje miejsce na balu. Ty pójdziesz przebrany za mnie. 
- Tak wogule to się spóźniłaś - zauważyła Hime.
- To przez waszą lekkomyślną wycieczkę do lunaparku. Nasi ludzie zdjęli tam trzech zabójców. I jeszcze musiałam ustalić szczegóły planu z Lucą.
- Kim jest Luca??? - spytałem.
- Luca Marcello, syn Valentino Marcello, głowy rodziny Marcello. Jest jego następcą. Uczęszczał do innego centrum, Jednak na prośbę naszego taty przenosi się tutaj, by mieć na ciebie oko. 
- Od kiedy tata zadaje się z mafią??? - zadała pytanie Hiyorin.
- Od teraz. To wyjątkowa sytuacja. Dopóki nie udowodnimy, że stoi za tym Mehmed i się go nie pozbędziemy, zostajesz tutaj, gdzie będziesz bezpieczny. Teraz idę wsiąść prysznic. 
- Dobra do roboty - Hime klasnęła w ręce i zabrałą się za mój makijaż.


Ostatnio zmieniony przez Koneko dnia Nie Lis 15, 2015 12:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 12:37 pm

-Yyymmmm... Okay to było dziwne -powiedziałam i zamknęłam drzwi. Podeszłam i chwyciłam lokówkę żeby powrotnie zająć się fryzurą.
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 12:43 pm

- Nie zwracaj uwagi - powiedziała Hime - idzie się przyzwyczaić. 
- Ja nadal nie rozumiem. ćzemu wujek Mehmed to robi???
- To oczywiste, chce, by jego syn był następcą rodziny. My jako kobiety nie możemy zająć miejsca taty. A ty jesteś jego jedynym synem. Tak więc, jeśli powiedzmy umrzesz, jego syn będzie dziedziczył tytuł.
Nie odzywałem się więcej. Starałem się przetworzyć nowe informacje w głowie.
- Oczywiście nie możesz nikomu o tym powiedzieć, rozumiesz Sae to naprawdę ważne - powiedziała Hime.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 12:44 pm

Zeke:
- No dobra, od biedy może być - westchnąłem - ale nie odpowiadam za działania pozarządowe.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 12:45 pm

Przytaknęłam głową i skończyłam fryzurę:
-Macie gdzieś spray do włosów żeby utrwalić -spytałam
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 12:53 pm

- Ta lukniej, gdzieś tam - Hiem wskazała na torbę wypełnioną kosmetykami i tym podobnymi.
Podczas gdy dziewczyny znęcały się nade mną, Yuno zdążyła wyjść z łazienki. Zasiadła przed lustrem i zaczęła czesać włosy. Niewdawno musiała być u fryzjera, gdyż niegdyś długie blond włosy były teraz takiej długości jak moje, czyli sięgały prawie ramion. Zebrała je elegancko do tyłu z związała w kucyka.
- Gdzie masz garnitur???
Jako że Hime właśnie malował mi usta, wskazałem palcem na szafę. Yuno zgarnęła pokrowiec z garniturem i skoczyłą do łązienki isę przebrać.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 12:54 pm

Wzruszyłam ramionami.

- Pod warunkiem, że nie okaże się, że mam z tym cośkolwiek wspólnego, to nie mam nic przeciwko.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 12:57 pm

Podeszłam do kosmetyczki i wyjęłam spray, spsikałam Uriemu włosy i odłożyłam na miejsce:
-Ej macie jeszcze utrwalacz do makijażu ?? -spytałam szukając przy okazji lakierów do paznokci -zapomniałam sobie spsikać a nie chcę żeby makijaż mi spłynął
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 12:59 pm

- Powinien być w którejś z kosmetyczek na łóżku - odparła Hiyorin.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 1:00 pm

- Okej. Ale Mirs, dziewczę MOJE, my dalej nie ustaliliśmy, co robimy - zauważyłem.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 1:05 pm

Spojrzałam na łóżko i zamarłam Tego to jest chyba z milion jednak los mi dopisywał i znalazłam utrwalacz już w drugiej kosmetyczce. Spsikałam się i zabrałam się za malowanie pazurków Uriemu.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 1:06 pm

- Spojrzałam na zegarek w telefonie. - wydaje mi się, że przed balem raczej zbyt wiele nie zwojujemy. Chyba trzeba będzie przełożyć zawładnięcie nad światem na jakiś inny termin.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 1:34 pm

Hime skończyła makijaż i podbiegła do szafy. Wyjęła z niej sukienkę dla Uriego.
- Ja tego nie założę!!!!
- Och, założysz - Hime uśmiechnęła się jakoś tak przerażająco.
- Saeś powiedz jak skończysz to go w to wciśniemy.
Z łazienki wyszła Yuno w garniaku. Wyglądała tak jakbym ja wyglądał nosząc go.
- Dobra a teraz jak powinnam się zachowywać, tak żeby nikt się nie kapną. Kogo znasz Uri i w ogóle???
- Nie znam tu zbyt wielu osób. Zdążyłem poznać Sae, Naokiego i jego siostrę Ariko i w kuchni spotkałem Yori. Poza tym to resztę tylko z widzenia.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 1:39 pm

-Dobra już -powiedziałam patrząc na swoje dzieło różowe paznokietki z białym kotem na kciuku -Dobra załóżcie mu to szybko i ja już spadam, nie chcę żeby Ian zobaczył że wychodzę od jego sąsiada-zaśmiałam się
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 1:46 pm

- Ok, paa Saeś i dzięki za pomoc - Hime odprowadziła Sae.
Odwiązała mnie od krzesła i siłą zmusiła do założenia sukienki i koturn.
- Miały być obcasy - powiedziała zawiedziona Hime - ale bałam się, że się w nich zabijesz.
- Dzięki nee-chan, twoja troska o mnie jest wzruszająca.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 1:49 pm

-Paaa- zaśmiałam się i założyłam kaptur. powędrowałam do swojego pokoju gdzie zdjęłam obcasy i płaszczyk, spojrzałam na zegarek Mam jeszcze krótką chwilkę. Podeszłam do szafy i wyciągnęłam z niej kilka "styropianów" (wafli ryżowych jak cuś xd), włączyłam cicho muzykę i usiadłam aby skończyć książkę.
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 1:53 pm

- Och, prawie bym zapomniała - krzyknęła Hime - wyjęła tiarę ze swoich włosów i założyła ją mnie - pięknie - podsumowała.
Postawiła mie przed lustrem i prawie się nie poznałem. Miałem na sobie różową sukienkę, pokręcone włosy i makijaz który sprawił że wyglądałem naprawdę dziewczęco. No nie, odwaliły kawał dobrej roboty i nawet bym je pochwalił, ale moja męska duma mi na to nie pozwoliła.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 1:56 pm

- W sumie to masz rację. Spoczko, przypomnę Ci.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 2:01 pm

Biłam się przez chwilę z myślami, ale w końcu doszłam do wniosku, że nie zaszedł żaden handelek więc nie jestem im nic winna.

- W takim razie ja pohasam do siebie przygotować się do imprezy. - oznajmiłam, wkładając telefon do kieszeni. - Bądźcie grzeczni, nie rozwalcie centrum, a jeśli usłyszę jakąś eksplozję to nie mam zielonego pojęcia kto to mógł być i co mogło się stać, a tak naprawdę to przecież nic nie słyszałam, suszarka do włosów wszystko zagłuszyła.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 2:04 pm

Pokazałem jej okejkę.
- Chodź, Natsu. Mogę w ogóle tak do ciebie mówić? Whatever, w każdym razie ja też muszę się ogarnąć - uśmiechnąłem się do chłopaka.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 2:18 pm

Kiedy tylko wysiedliśmy z auta ruszyłam do pokoju. W środku zastałam moje rodzeństwo siedzące i grające w... karty ?! Skąd tu karty??:
-Siostrzyczka -usłyszałam małą Eli i padłam na podłogę pod jej ciężarem -No Eli już zejdź ze mnie muszę się wyszykować do balu -Mówiąc to wzięłam suknię którą kupiłam i parę dodatków po czym zniknęłam w łazience. Po jakiejś godzinie wyszłam z niej już wyszykowana.
-No siostra niezły wybór -usłyszałam głos Toma -teraz moja kolej -po czym zniknął w łazience.
-Eli czas na ciebie pokaż co przywiozłaś -powiedziałam i zabrała się za przeszukiwanie kuferka po czym we dwie wybrałyśmy słonecznikową sukienkę. Ubrałam ją i zabrałam się za czesanie jej krótkich włosów. W między czasie z łazienki wyszedł Tom:
-Łoooł wyglądasz świetnie -powiedziałam zachwycona -dzięki siorka pomóc ci coś z Eli ??
-nie nie trzeba już i tak kończę -powiedziałam wsuwając ostatnią wsuwkę- no dobrze zostało juz nie wiele czasu zaraz wychodzimy

*Jak ktoś chce się dowiedzieć jak wyglądają Tom i Eli zapraszam do karty Nasty*
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 2:25 pm

Pomachawszy tej dwójce na pożegnanie poszłam do siebie. Nie wchodziłam do pokoju Saku, chociaż w sumie byłam trochę ciekawa co się tam przez ten cały czas wyprawia, no ale prywatność to prywatność, prawda? Poza tym to sprawiedliwe - ona też wcześniej nie widziała mojej sukienki.

Wzięłam chłodny prysznic dla odświeżenia się, wysuszyłam włosy, wyprostowałam je i delikatnie popryskałam utrwalaczem - tylko tyle coby mi się przedziałek nie rozwalił. Zdecydowałam się nie zakładać rajstop, bo yolo, poza tym jeszcze bym się musiała martwić, że mi oczko pójdzie. Miałam natomiast inny powód do zmartwień - nijak nie miałam jak wciąć ze sobą telefonu. I nieważne jak przekonywałam siebie, że po pierwsze wszystko będzie w porządku, po drugie nie będę musiała dzwonić po Aiena, bo przecież tam będzie, a po trzecie nie jestem już osobą, która dałaby sobą tak łatwo pomiatać, niepokój wciąż pozostawał.

- No cóż, nikt nie osiąga wielkich rzeczy bez pokonywania przeszkód. - powiedziałam cicho do swojego odbicia w lustrze, po czym poszłam do pokoju po sukienkę, nie kłopotając się zakładaniem na siebie czegokolwiek poza bielizną, no bo niby kto miałby do tego pokoju teraz wejść.

A ja wejdzie, to już nigdy nie wyjdzie, bo będzie martwy, upsi.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 3:00 pm

Kuroe:

- No to bierzmy się do roboty - klasnąłem w dłonie.

Natsuo:

- Też powinienem się przebrać, moje ubrania są pewnie w pokoju Kuroe - westchnąłem. - Rany, strasznie chciałbym mieć Ostrze Duszy. Tu jest tak fajnie. W dodatku wiesz, w szkole, ze względu na brata, wszyscy mnie do niego porównują. Tata uważa, że u mnie też odkryją Ostrze.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 EmptyNie Lis 15, 2015 3:16 pm

Zeke:
- Wiesz co ci powiem, młody? - poczochrałem go po włosach - jak odkryją, to będzie zajebiście.

Sakura:
- Możesz wybrać mi kolor, jaki tylko chcesz - powiedziałam, przesuwając zgrabnie palcami po tablicy. Zaakceptowałam wybór i parsknęłam śmiechem.
- Ładnie ci w różowych!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 36 Empty

Powrót do góry Go down
 
ct 8 trutututututututututututut
Powrót do góry 
Strona 36 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: