the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ct 8 trutututututututututututut

Go down 
+6
Yori
Saeko
Naoki
Koneko
Nasty
Miran
10 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Next
AutorWiadomość
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:19 pm

Kuroe:

Gwałtownie odwróciłem się w stronę ekranu i jęknąłem.
- No nie! - szybko zmieniłem na Sakurę i.. i nic. - Mam wrażenie, że tobie każdy kolor będzie pasować - powiedziałem z "wyrzutem".

Natsuo:

Uśmiechnąłem się.
- Dzięki, Zeke! A ty przyjechałeś tutaj też jako towarzysz?
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:23 pm

Sakura:
Po prostu się roześmiałam, szczerze się roześmiałam.
- Skoro mi pasują kolory, to może tobie będzie dobrze w każdej fryzurze? - zrobiłam minę w stylu myro myro i pokazałam na tabelę z różnymi fryzurkami dla chłopaków.

Zeke:
Uśmiechnąłem się szelmowsko.
- Niby tak, ale mam Ostrze. Od jutra zostaję jako pełnoprawny członek Centrum - schyliłem się - ale nie mów tej zielonowłosej panience, bo zabije nas wszystkich - szepnąłem, udając pełną powagę.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:24 pm

Siedziałem razem z Ariko w pokoju i nanosiliśmy ostateczne poprawki do naszych strojów. Z zadowoleniem stwierdziłem, że całkiem nieźle nam to wszystko wyszło.
Niedługo powinniśmy się przygotowywać. Westchnąłem, patrząc jeszcze na ostateczny rezultat. Doszedłem do wniosku, że mogłem trochę podrasować koszulkę, a dokładniej kapturek, ale koniec końców było dobrze.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:26 pm

Natsuo:

Wytrzeszczyłem oczy, ale pokiwałem głową.
- Pewnie, nie ma problemu, nie wygadam się.. - namyśliłem się chwilę nad imieniem - Sakurze. Rany, ale farciarz! - jęknąłem, ale trąciłem go po przyjacielsku w ramię.

Kuroe:

- Nie jestem co do tego przekonany - uśmiechnąłem się leciutko, z rozbawieniem.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:30 pm

Otworzyłam szafę na oścież i wyjęłam z niej sukienkę przyglądając się jej krytycznie. Pomimo tego co wcześniej powiedział Ishie, wciąż nie byłam do niej przekonana. Rozłożyłam ją na łóżku i przez głowę przemknął mi pomysł, że można by ją odrobinkę ożywić, bo kolor taki chłodny.

Zaczęłam grzebać w szafie w poszukiwaniu jakiegoś sweterka czy inszego bolerka, ale nic takowego nie znalazłam. Zamiast tego natknęłam się na coś zupełnie innego.

To była sukienka.

Łał, szok normalnie, kto by się spodziewał.

W każdym razie była to sukienka, którą Aien kupił mi tuż przed wyjazdem do Centrum na tak zwany "wszelki wypadek". Fakt, podobała mi się i właśnie dlatego mi ją sprezentował, ale jakoś nigdy nie miałam odwagi ją włożyć. Dziewczęce ciuchy + Miran Heart po prostu nie chodzą w parze.

Wyjęłam sukienkę z szafy i przykładając ją do siebie stanęłam przed lustrem.

Masz tak rzadko spotykany, piękny kolor oczu, że powinnaś je częściej podkreślać., przemknęły mi przez głowę słowa Aiena.

- W takim razie zgodnie z prawem sprawiedliwości oraz ironii losu Ishie również będzie miał niespodziewajke. - stwierdziłam, po czym włożyłam sukienkę. Na całe szczęście buty, które kupiłam do tamtej były na tyle uniwersalne, że pasowały także tutaj. Lekko pociągnęłam rzęsy tuszem, a usta jasną, delikatną szminką, co było w sumie jedynym makijażem jaki miałam na sobie od paru dobrych miesięcy.

Przyglądając się całości w lustrze doszłam do wniosku, że nie wygląda to wcale źle.

Po chwili namysłu, otworzyłam ostatnie pudełeczko od Aiena - prezent przeprosinowy za kłamstwo, którym zmusił mnie do przyjazdu do centrum. Ze strony, po której miałam krótsze włosy zebrałam pasmo, zwinęłam je w malutkiego koka, a na końcu wpięłam w niego spinkę, która wprawdzie nie do końca pasowała kolorystycznie do całej reszty, ale ożywiała ją lekko i wydała mi się całkiem przyjemnym uzupełnieniem zestawu.

- Miran Caroline Heart, wyglądasz świetnie. - powiedziałam do siebie, pół szczerze, pół kłamiąc po to, żeby przekonać samą siebie, że to prawda.

Zerknęłam na zegarek.

Do balu zostało jeszcze trochę czasu.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:40 pm

- Co nie? - wyszczerzyłem się - do pełni szczęścia brakuje mi tylko haremu! - roześmiałem się.

Saku:
- Dobra, nie zobaczę cię w irokezie, bo czas leci - powiedziałam - to jaki ten kolorek?
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:43 pm

Natsuo:

Również się zaśmiałem.
- Może w centrum jest więcej ładnych dziewczyn.

Kuroe:

Popatrzyłem na paletę i wskazałem jeden.
- Ten - pokazałem na jeden z odcieni brązu.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:44 pm

Zostawiłem Ariko samą i poszedłem do Saeko, bo mi się przypomniało, że rysunek mam odebrać. Zapukałem do drzwi.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:50 pm

Skinęłam głową.
- Poczekasz 10 minut? Pójdę je zafarbować i uczesać - odrzekłam, zatwierdzając wybór.

Zeke:
Poklepałem go po ramieniu.
- A ty? Masz jakąś wybrankę serca, młody?
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:53 pm

Usłyszałam pukanie do drzwi i oderwałam się od książki. Wstałam i otworzyłam drzwi za którymi stała Naoki:
-Hej wbijaj zgaduję że po rysunek. Opowiedz jak się bawiliście a ja w tym czasie go poszukam -powiedziałam uśmiechając się i podchodząc do biurka na którym leżały szkicowniki
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:56 pm

jkbc, jest już wątek odnośnie balu

tak bal ma osobny wontek

bo może

przypominam, że sa na nim również osoby w naszym wieku, z inny centr nie tylko miszczowie

plus jest music box jeśli ktoś nie lubi klasycznej, można dodawać utwory cały czas
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:57 pm

Kuroe:

- Pewnie, idź.

Ja w tym czasie wyciągnąłem komórkę i sprawdziłem stan mojego stroju na bal. Czeka na mnie do odebrania w recepcji.

Natsuo:

Popatrzyłem na niego z miną "Żartujesz sobie ze mnie?".
- Wiesz, większość dziewczyn z mojej szkoły nadal zachwyca się głównie piosenkarzami, aktorami albo tancerzami... Więc jak na razie to nie.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 3:59 pm

Usiadłem na jej łóżku.

- Było super! Byliśmy na karuzeli, roller costerze i w zamku strachów. Ten lunapark jest świetny, powinnaś się tam kiedyś wybrać.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 4:00 pm

-Może kiedyś -odparłam otwierając kolejny szkicownik i od razu natrafiając na rysunek. Wyciągnęłam kartkę i podałam Naokiemu -Proszę mam nadzieję że się spodoba -powiedziałam z uśmiechem
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 4:06 pm

Popatrzyłem na rysunek.

- Wow, jest świetny! - zachwyciłem się. - Świetnie uchwyciłaś krzywiznę ubrań. A te włosy.. Rany, nie wierzę, że chciało ci się to robić.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 4:10 pm

-Zawsze tak mam jak rysuję, wszystko musi być idealne skrzywienie perfekcjonistki -uśmiechnęłam się lekko -cieszę się że ci się podoba
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 4:11 pm

Spojrzałam na zegarek.

- Wypadałoby się już chyba zbierać, minęła 21. - wymamrotałam. Przed pozostawieniem telefonu w pokoju zawahałam się jeszcze przez moment, ale w końcu odłożyłam go na stolik nocny i wyszłam na korytarz, kierując się do sali balowej.

->>> zmiana wątku, jakby ktoś do mnie pisał
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 4:11 pm

Popatrzyłem na zegarek.

- Chyba powinienem już iść. Za niedługo bal, trzeba się przygotować - puściłem do niej oko i wróciłem do siebie.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 4:13 pm

Spojrzałam na zegarek:
-Dobra już wychodzimy bo zaraz sie spóźnimy, powiedziała otwierając pokój i biorąc Eli za rękę skierowałam się w stronę sali (która btw. nie wiem gdzie jest xd)
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 4:13 pm

- Dobra mamy jeszcze chwilę, to powtórzmy zasady bezpieczeństwa - powiedziała Yuno.
- Mam się cały czas trzymać jednej. W razie kłopotów mam szukać Lucę. Nie wolno mi rozmawiać, ani tańczyć z obcymi. Każdy może być w spisku z wujem, więc nie mogę tańczyć ze znajomymi, rozmawiać tylko z wami.
- Dobrze i pamiętaj, bal to idealna okazja do ataku. Jeden z ludzi Mahmeda może się wmieszć w tłum...
- Rozumiem, właśnie dostałem wiadomość, powinniśmy iść - powiedziałem. 
Opuściliśmy pokuj idąc w stronę sali balowej.


Ostatnio zmieniony przez Koneko dnia Nie Lis 15, 2015 4:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 4:14 pm

-Cześć -powiedziałam i wróciłam na krzesło Wypada chyba poczekać na  Iana wzięłam książkę i znowu zaczęłam czytać
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 4:15 pm

było w regulaminie nast
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 4:17 pm

Zeke:
- Uuu, to słabo.

Saku:
Opowiedziałam fryzjerce, jaką chce fryzurkę. Odebrała moje zamówienie z maszyny i zabrała się za robotę. Była naprawdę luksusowa, więc nie minęło 10 minut, a jej nowoczesne urządzenia wszystko ogarnęły.
- Czekajże, zrobię ci makijaż od razu - uśmiechnęła się.
- Nie mam kasy już na to - wyznałam.
- Nonsens, nie musisz mieć.
Powieki potraktowała delikatnie, a rzęsy mocno podkreśliła - nie dało się inaczej, bo mam długie i opadające w dół, na boki. Zajęła się jakimiś duperelami. Po chwili byłam gotowa.
- Dzięki! - uściskałam ją, po czym wyszłam prędko, żeby Kuroe nie czekał za długo.
Zamknęłam za sobą drzwi, patrząc nieśmiało na chłopaka.
- No, gotowe - odparłam. Moje odnowione, przyjemne dla oka włosy powiewały za mną, przez wyprostowanie wydłużone za łopatki. Część była spięta w śliczne, drobne warkoczyki, które okalały moją głowę w takim samym układzie jak wianki.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 4:19 pm

ja zw ide cos pokazac kolezance
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 EmptyNie Lis 15, 2015 4:28 pm

Natsuo:

- Ta. Dobra, ja idę się przebrać - powiedziałem i poszedłem do pokoju Kuroe, numer 2.
Szczęście chciało, że trafiłem akurat od razu na jego pokój. Przebrałem się.

Kuroe:

Zmierzyłem ją wzrokiem.
- Ładnie wyglądasz - powiedziałem szczerze, a potem popatrzyłem na zegarek. - Pójdę się już ubierać.

Poszedłem do siebie, wcześniej wstępując do recepcji. Był tam już Natsuo. Ubrałem się w łazience i wyszedłem do mojego brata.

- No, nieźle, nieźle - wyszczerzył się młody. - Czyli jednak potrafisz się ubrać bez interwencji mamy.

- Zdrajca - mruknąłem, ale uśmiechnąłem się.

Czas iść.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty
PisanieTemat: Re: ct 8 trutututututututututututut   ct 8 trutututututututututututut - Page 37 Empty

Powrót do góry Go down
 
ct 8 trutututututututututututut
Powrót do góry 
Strona 37 z 38Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: