the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 BAL

Go down 
+8
Ruka
Nasty
Naoki
Kendal
Koneko
Kuroe
Saeko
Miran
12 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:00 pm

-nie nazywaj mnie w żadnym języku księżniczką -syknęłam ostrzegawczo
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:02 pm

-Będę to robił, tak długo jak będę chciał.-Mruknąłem w jej włosy próbując zasnąć.
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:02 pm

- Powiedz to patrząc mi prosto w oczy - rozkazałem.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:04 pm

-nie -odsunęłam się od niego -nie mów tak do mnie - powiedziałam a oczy zaszły mi łzami
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:05 pm

Zamknęłam oczy. Czy to słuszna decyzja? Nie, nie ma co się zastanawiać. Skoro coś jest na rzeczy, to lepiej przekonać się teraz, niż potem żałować.

Gomen ne Ishie-kun.


Odwróciłam się do niego i powiedziałam.Ski da yo.
-Kocham cię Luka.
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:05 pm

Przyciągnąłem ją do siebie z powrotem.
-Mogę tak mówić, bo jesteś tylko moja księżniczką, zrozum to.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:08 pm

-Proszę...-powiedziałam z oczu wypłynęły mi łzy, a w głowie zaczęły mi się pojawiać obrazy z domu gdy ktoś tak do mnie mówił, a wtedy oznaczało to tylko jedno - srogą karę
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:09 pm

Scałowałem jej łzy.
-Jeśli cię to tylko uszczęśliwi to wyrzeknę się samego siebie.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:10 pm

-Przepraszam... - szepnęłam- to słowo kojarzy mi się tylko z biciem...przepraszam
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:11 pm

Objąłem ją mocno.
-Przy mnie jesteś bezpieczna. Obiecuję...kochanie.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:12 pm

-Wiem, a mimo to... przepraszam-szepnęłam
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:14 pm

-Nie masz za co.-Objąłem ją mocno.-Odpoczywaj.
-Proszę.-Dodałem cicho.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:15 pm

-Dobrze -położyłam głowę na jego ramieniu i popatrzyłam rozmarzonym wzrokiem
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:17 pm

Pocałowałem ją w czoło.
-Słodkich snów...Sae...
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:19 pm

-Oyasuminasai watashi no hīrō
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:19 pm

Co ja mam z nią zrobić? 
- Oj no choć tu - wciągnąłem ją w swoje ramiona. - Yori nie musisz się do niczego zmuszać, nie oczekiwałem, że powiesz mi te słowa natychmiast - westchnąłem. - Zdajesz sobie sprawę z tego, że poznaliśmy się parę godzin temu i wiemy o sobie tyle co nic. Jesteś pewna, że to co do mnie czujesz jest prawdziwe? - spytałem, zamykając ją w moich ramionach. Znając Yori zaraz próbowałaby uciec. A żebyśmy mogli w spokoju porozmawiać nie może uciekać.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:24 pm

Popatrzyłam na niego i lekko się zaczerwieniłam.
-Może i nie znamy się długo, ale czy to ma znaczenie? Jeżeli...jeżeli czuję, że...że jesteś inny...bliższy mi...to dlaczego mam czekać? Nie chcę sobie potem wyrzucać, że nie powiedziałam tego.-Podniosłam wzrok i popatrzyłam mu prosto w oczy.-Mówię prawdę, wyznaję prawdę i tylko prawdę.
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:30 pm

- Wierzę ci, ale z buziakiem będziesz musiała poczekać, aż do powrotu. A teraz chodźmy spać mam jutro pracę i w przeciwieństwie do niektórych - spojrzałem na nią sugestywnie - potrzebuję snu. - Położyłem sie z powrotem z Yori w ramionach - ja ciebie też - wyszeptałem zamykając oczy, czekając, aż usnę.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyNie Lis 29, 2015 11:33 pm

Ma moich ustach pojawił się uśmiech. Szybko, zanim zdążył się zorientować, pocałowałam do i położyłam się z powrotem w jego ramionach. Moja głowa była na jego piersi, mogłam słyszeć bicie jego serca. I od wielu lat, przyniosło to ukojenie.
-Cóż, nie mam siły by się z tobą kłócić, ale kiedyś się odegram z tego buziaka.-Mruknęłam i zamknęłam oczy, odpływając w krainę snu-wreszcie wolną od majaków przeszłości.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyPon Lis 30, 2015 7:45 am

Ruka napisał:
Co ja mam z nią zrobić? 
- Oj no choć tu - wciągnąłem ją w swoje ramiona. - Yori nie musisz się do niczego zmuszać, nie oczekiwałem, że powiesz mi te słowa natychmiast - westchnąłem. - Zdajesz sobie sprawę z tego, że poznaliśmy się parę godzin temu i wiemy o sobie tyle co nic. Jesteś pewna, że to co do mnie czujesz jest prawdziwe? - spytałem, zamykając ją w moich ramionach. Znając Yori zaraz próbowałaby uciec. A żebyśmy mogli w spokoju porozmawiać nie może uciekać.

Mam nieodparte wrażenie, że coś baaardzo podobnego powiedział jej Ishie xd
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyPon Lis 30, 2015 9:35 am

Mjuk, co nie? Tylko u niego było pare dni, a nie pare godzin, Luca podniósł poprzeczkę xd

I nie mam zielonego pojęcia czemu Yors przeprasza Ishiego skoro niczego między nimi nie ma i nie było.

Plus:
Nie wierć się bo nie usnę - wymamrotałem otwierając jedno oko by na nią spojrzeć. Nawet jak śpię to jestem w pełnej gotowości do walki, potrzebuję zatem kompletnej ciszy i bezruchu.

Ciszy, bezruchu i kobiety przytulonej tak ciasno, że blokuje ruchy i niweluje sens jakegokolwiek spania w gotowości

- Pozwól mi się kochać.

Tak Saeś. Pozwól mu się kochać. Toć mówią, że trza kochać samego siebie, a odrobina narcyzmu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, prawda?
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyPon Lis 30, 2015 11:55 am

Logika Lucki, nikt jej nie zrozumie. Nawet ja sama xD


Hime:
Po drodze do pokoju spotkałam Uriego. Razem weszliśmy do jego pokoju, gdzie rozwalona na łóżku spała Hiyorin, a Yuno najwyraźniej brała prysznic, bo słyszałam odkręconą w łazience.
- Czyli już nie muszę ich szukać - powiedziałam. Szybko przygotowałam się do snu i położyłam obok Hiyorin.
- A gdzie ja mam spać - spytał oburzony Uri.
- W salonie widziałam bardzo wygodną kanapę.

Uri:
Stwierdziłem że nie mam siły się z nią kłócić. Podreptałem do salonu z poduszką i kocem. Położyłem się na kanapie, po chwili dołączyła do mnie Yuno, ja zwinąłem się w kłębek na jednym końcu kanapy, a ona na drugim i tak usunęliśmy.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 EmptyPon Lis 30, 2015 12:56 pm

*trutururururu kid*

Oddychałam głęboko, kiedy zobaczyłam jego twarz.
-Stęskniłaś się za mną kotku?-Jego głos był jak zawsze zimny a spojrzenie bezlitosne. Widziałam jak wyciąga ręce, wiedziałam czego chce.
-NIE!-Krzyknęłam i usiadłam na łóżku. Rozejrzałam się po pokoju i odetchnęłam.-Nie ma go, nie ma...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: BAL    BAL                                                                                                                                                       - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
BAL
Powrót do góry 
Strona 13 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: