the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 9

Go down 
+9
Koneko
Asalie Miyamoto
Saeko
Kendal
Yori
Nasty
Kuroe
Naoki
Miran
13 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 10:18 am

- Coś nie tak? - spytałem, przechylając delikatnie głowę na prawą stronę i przyglądając się jej uważnie.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 10:19 am

- Nic. Po prostu mnie zaskoczyłeś - przyznałam.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 10:20 am

- Polecam się na przyszłość - uniosłem leciutko prawy kącik ust do góry.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 10:23 am

Uśmiechnęłam się.
- Zapamiętam. Tantero też, w specyficzny sposób, ale mi się z tobą kojarzy - zauważyłam.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 10:26 am

- Hm? Naprawdę? - zaciekawiłem się i odruchowo spojrzałem na ostrze.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 10:44 am

Skinęłam głową.
- Takie... dostojne - parsknęłam śmiechem - rany, jak to brzmi. No ale w sumie tak, dostojne i poważne z zewnątrz, ale gdy się przyjrzysz i dostrzeżesz napis, jest takie jakieś bardziej... otwarte.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 10:48 am

"A panienka nie może się wylegiwać na słońcu, a w lato ma być wysmarowana kremem z filtrem +50, na plaży w czymś, co zakrywa całe ciało"
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 10:49 am

Uśmiechnąłem się delikatnie i obejrzałem Tantero ze wszystkich stron.

- Może i masz racje. Ale.. ja jestem dostojny? - spytałem z lekkim rozbawieniem i uniosłem troche wzrok na Saku.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 10:50 am

Ahri napisał:
"A panienka nie może się wylegiwać na słońcu, a w lato ma być wysmarowana kremem z filtrem +50, na plaży w czymś, co zakrywa całe ciało"

Hahaha, czy tylko dla mnie to nie ma sensu xD
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 10:52 am

Powiedziala, ze ze znamion przy nie smarowaniu sie kremem i wgl moze sie zrobic czerniak Smile)))
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 10:53 am

Auu, to niedobrze ;-; No to się smaruj Pozioo!
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 11:01 am

Będę ;_;
---------
- Chciałam powiedzieć, że jest piękne, ale stwierdziłam, że muszę uwzględnić jeszcze ciebie, a ty nie zasługujesz - prychnęłam, chociaż kącik ust mi zadrżał.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 11:03 am

...

- Jesteś równie okrutna jak Miran - powiedziałem teatralnie urażonym tonem.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 11:04 am

Czytam mangę "Are you Alice" i omg

Czy moja ulubiona postać właśnie się zabiła ;-; Błagam nie, pls TT-TT
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 11:08 am

Haaaaha, Mjuka xD
-------
Skłoniłam się grzecznie.
- Taka dziwna, miła, inna - dotknąłem jej skóry, poczułem piekła - zacytowałam ulubiony wiersz Ezreala, który mimowolnie zapadł mi w pamięci.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 11:11 am

Pozioo, nie śmiej się, ja tu przeżywam załamaniem, omg, czemu on to zrobił, raanyy TT-TT A on go nie powstrzymał djfjdfj ;-;
Jak Marcelina wróci ze szkoły to się jej wyżalę, no eej ;cc
_______________________________________________________________________

Przez chwilę zastanawiałem się nad tym wersem, ale po chwili uznałem, że nie znam tego wiersza. Westchnąłem i zakręciłem Tantero.

- To co, będziemy tu tak stać i dalej komplementować swoje miecze czy może będziemy kontynuować?
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 11:36 am

Podrzuciłam Justice'a i zasalutowałam.
- Dzień jest długi. Dokończymy tę rozmowę potem, a teraz faktycznie walczmy, bo jeszcze to słońce wreszcie zajdzie - wywróciłam oczami.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 11:36 am

Podrzuciłam Justice'a i zasalutowałam.
- Dzień jest długi. Dokończymy tę rozmowę potem, a teraz faktycznie walczmy, bo jeszcze to słońce wreszcie zajdzie - wywróciłam oczami.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 11:37 am

Sorkj, u babci jestem. Zaraz ide xd
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 11:37 am

W sensie zaraz gram
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 11:42 am

- Nawet nie wiesz jak bardzo bym tego chciał - westchnąłem, przybierając pozycję obronną. - Przydałoby się napisać do Dyrektorki, czy kto tam jest za to odpowiedzialny, żeby coś z tym zrobili.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 11:51 am

Pokręciłam głową z westchnieniem i zaatakowałam w obojczyk.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 11:54 am

Odbiłem bezproblemowo jej miecz i naszła mnie pewna myśl. Wsunąłem część ostrza pod jej ciernie i podwadziłem, kierując je w jej lewą stronę, tym samym unieruchamiając, a moje ostrze przy rękojeści przycisnąłem do jej brzucha, robiąc niezbyt płytkie, aczkolwiek nie bardzo głębokie, nacięcie.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 12:00 pm

- Etto... okej - wymamrotałam, wytrzęsując Tantero z mojego ostrza i niezdarnie przejeżdżając cierniami po całej długości jego prawej ręki.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 EmptyWto Gru 08, 2015 12:02 pm

Mogłem tego uniknąć, ale cóż. Westchnąłem i odszedłem pare kroków, nie spuszczając wzroku z jej broni.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





9                                                                                         - Page 38 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 38 Empty

Powrót do góry Go down
 
9
Powrót do góry 
Strona 38 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: