the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 9

Go down 
+9
Koneko
Asalie Miyamoto
Saeko
Kendal
Yori
Nasty
Kuroe
Naoki
Miran
13 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorWiadomość
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 12:30 pm

Sorki Mjuk, dojechałam do domu i zjadłam obiad xd
--------------------------------------------------------------
Postanowiłam, że czas podkręcić tempo - i to dość porządnie. Zaczęłam kręcić ostrzem jak wiatrakiem i niebezpiecznie się zamachnęłam, odkrywając na chwilę całą sylwetkę do ataku, po czym napierałam szybkimi ciosami na Kuroe, atakując z każdej strony. Banalny atak, ale przyda się chwila czystego pojedynku.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 12:30 pm

Mjuk, 1410 postów podczas grania pojedynku xd
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 12:59 pm

Pozioo, mlody historyk xd
_________________________________

Odpieralem ataki, ale szlo mi to mozolnie, glownie z powodu wczesniej odniesionych obrazen. Przez to, gdy Sakura skonczyla, mialem pare plytkich naciec, w tym jedno na policzku. Natarlem na nia, celujac w prawe ramie.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 1:29 pm

Miyu, kończymy już?
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 1:33 pm

Idę na pogrzeb jak cuś.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 2:00 pm

W sensie pojedynek? Nu, możemy.

Oke, do potem ^^
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 3:58 pm

Uniknęłam ciosu i z całym impetem wbiłam miecz w jego pierś, szeptając "przepraszam". Po naszej poprzedniej walce pamiętam, jakie to okropne uczucie.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 4:23 pm

Popatrzyłem na miecz wbity w moją pierś, a potem na Sakurę z lekkim uśmiechem, gdy usłyszałem to jedno słowo.

Po chwili stałem już znowu na sali treningowej, oparty o ścianę, i oddychałem głęboko, lekko się krzywiąc. Rany, kobiety są naprawdę brutalne.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 4:27 pm

Stałam wyprostowana, oddychając powoli, żeby mój organizm się uspokoił. Przy okazji zaczęłam rozmasowywać ramię.
- Ostrze stworzone tak, by wpleść trochę magii w walkę, przeznaczone dla akrobatycznego i zwinnego użytkownika - zacytowałam opinię jednego z poprzednich Mistrzów, z którym rozmawiałam - chyba trochę za bardzo nim nawalam.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 4:45 pm

- I za bardzo wywijasz cierniami - wymamrotałem, krzywiąc się i odruchowo moja lewa ręka dotknęła prawej.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 4:50 pm

- Przykro mi, ale muszę przyznać, że te ciernie to jak wygrana na loterii.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 4:53 pm

- Dla ciebie tak.. - wymamrotałem i westchnąłem. - Gratuluje wygranej.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 4:55 pm

- Dziękuje bardzo!
...

- i składam kondolencje za te ciernie.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 4:56 pm

- Przydadzą się.

Odsunąłem się od ściany i rozciągnąłem, żeby rozluźnić obolałe mięśnie.
Powrót do góry Go down
Ahri
Admin
Ahri


Liczba postów : 777
Join date : 06/09/2015
Age : 23
Skąd : Elysea, Atreia

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 5:16 pm

Oparłam się o ścianę, postukując delikatnie butami.
- Czy jest coś, co mogę dla ciebie zrobić w zamian za "to cholerstwo"?
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 5:26 pm

- Dałem ci, żebyś go nosiła i przypadkiem nie zapomniała do mnie wrócić - wyznałem.
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 5:31 pm

- Wystarczy, że mi pomożesz potem zmyć tą farbę ze ścian i podłogi - wzruszyłem obojętnie ramionami.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 5:37 pm

Zamknęłam oczy.
-Miałabym zapomnieć. Z resztą, wracam jutro.
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 5:39 pm

- Cieszy mnie to - powiedziałem, gdy zaburczało mi w brzuchu. Kiedy ja ostatnio jadłem?
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 5:45 pm

-Walić imprezę. Chce jak najszybciej wrócić do siebie.-Westchnęłam i sięgnęłam do szafki. Taj jak myślałam, leżała tam nierozpoczęta paczka herbatników w czekoladzie. Nawet po tylu latach pilnują, żeby tu była... Ugryzłam jednego i powiedziałam.
-Z resztą pewien Włoch bardzo się niecierpliwi...
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 5:47 pm

- Nie jestem znany z cierpliwości - przyznałem. Chwila czy ona coś je? Teraz mój pusty brzusio jeszcze głośniej daje o sobie znać. 
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 5:51 pm

Zaśmiałam się.
-Serio? A wydawałeś się być takim aniołem...-Przegryzałam herbatniki i zaczęłam się kręcić na krześle.
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 5:55 pm

Wybuchłem śmiechem.
- Moja droga Yori, uwierz mi na słowo, daleko mi do anioła - mówiąc to zniżyłem głos, by brzmieć niebezpiecznie. Zaraz po tym znowu wybuchłem śmiechem. Ja jako anioł, nie, to zbyt zabawne.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 5:56 pm

Zaśmiałam się i nagle sobie o czymś przypomniałam.
-Masz u siebie laptop?
Powrót do góry Go down
Ruka

Ruka


Liczba postów : 507
Join date : 16/11/2015
Age : 27

9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 EmptyWto Gru 08, 2015 5:59 pm

Zacząłem przeszukiwać pokój, nigdzie nie mogłem znaleźć mojej torby z laptopem. Gdzie to może być? Haaa, jest. Wyciągnąłem z pod łóżka moją zgubę. Jak to się tam znalazło? Nieważne. 
- Tak mam - powiedziałem włączając urządzenie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





9                                                                                         - Page 39 Empty
PisanieTemat: Re: 9    9                                                                                         - Page 39 Empty

Powrót do góry Go down
 
9
Powrót do góry 
Strona 39 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: