the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 centrum treningowe namber sewen

Go down 
+6
Yori
Suzuran
Saeko
Kendal
Kuroe
Miran
10 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 8:41 pm

- Ty zacząłeś.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 8:43 pm

- I dlatego to jest tym bardziej niepokojące.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 8:46 pm

- To chyba oznacza, że będziemy musieli się prezentować na tym balu. Arystokracja nie może wyglądać jak plebs.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 8:47 pm

- Pierwsza próba za nami i stwierdzam, że jednak nie jesteśmy tacy źli na jakich wyglądamy.
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 8:49 pm

Dotknąłem mojej głowy i zaśmiałem się.
-Rzeczywiście. Chcesz je z powrotem?
Powrót do góry Go down
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 8:50 pm

Okej, ja idę, oya wam :3
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 8:50 pm

*oya bolton xd*
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 8:51 pm

-Zatrzymaj je, ja chyba zostanę przy białych -powiedziałam i wskazałam na swoją głowę, gdzie za pomocą specjalnych czujników (dzięki ci technologio!) poruszyłam nimi
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 8:52 pm

Oparłam ręce na biodrach.

- Nawet całkiem nieźle nam idzie, tylko trzeba wyrzucić HSM z repertuaru. I musisz wbić się w garniak czy inszy strój wieczorowy.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Suzuran

Suzuran


Liczba postów : 337
Join date : 31/08/2015
Age : 26
Skąd : Poland

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:04 pm

-Było szampańsko. Pierwszego dnia problemy z administracją, drugiego kilka godzin obmyślania, jak załatwić sprawy, które już dawno powinny być zamknięte, potem pisanie na szybko umowy, konsultacje z ludźmi, dla których natychmiastowy zysk jest ważniejszy niż dobro firmy i pracowników, konsultowanie prawnych rzeczy z doradcami i prawnikami, wyjaśnienia, konflikty, bla bla bla. A potem jeszcze kochany eks-zespół mnie odwiedził, bo oczywiście dwudziesta trzecia to idealny czas na imprezę i głupoty. Jak można się domyśleć, następnego dnia tylko marzyłem o siedzeniu na sali sądowej, co też miało miejsce. Wieczorem zdążyłem tylko wykopać Aizena z mieszkania i padłem. I przez następne kilka dni pełny relaks i przyjemność, czyli naprawianie podupadłej firmy, zrywanie kontraktów i podpisywanie kontraktów.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:05 pm

-Intensywnie. W sumie to jak się nazywa ten eks-zespół?-Zapytałam z ciekawości.
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:12 pm

-Tyle wygrać.-Mruknąłem i przekręciłem się na plecy.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:14 pm

-Coś się stało ?? -powiedziałam i przytuliłam się do niego przy okazji patrząc mu na twarz i jeżdżąc palcem po jego klatce piersiowej
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:15 pm

-Nie.-Odpowiedziałem jak rasowy amerykański dzieciak.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:18 pm

-Wiesz ze mi możesz wszystko powiedzieć, a widzę że nie jest okay. Co cię nurtuje ?? -powiedziałam nie spuszczając z niego wzroku jednak zmieniając go w bardziej proszący
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:19 pm

Westchnąłem.
-Nic się nie dzieje, ok?
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:21 pm

-Nie, nie jest okay -powiedziałam trochę surowo -widzę że coś jest nie tak
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:23 pm

Popatrzyłem na nią.
-Ok. Powiem ci co się dzieje.-Warknąłem.-Nie umiem tańczyć.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:25 pm

-I o to było tyle kłopotu -zaśmiałam się, usiadłam i złapałam jego twarz w obie dłonie -Mówiłam ci, że ci pomogę ze wszystkim jak tylko będziesz chciał -powiedziałam uśmiechając się
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:26 pm

-Jasne.-Odwróciłem głowę i spojrzałem w okno.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:27 pm

Westchnęłam i zdjęłam ręce -To był jedyny kłopot czy coś cię jeszcze dręczy ??
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:32 pm

-Z tego co pamiętam to wszystko.-Zamknąłem oczy.-Połóż się.
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:34 pm

-Wiesz, że mi mozesz wszystko powiedzieć ?? -powiedziałam i położyłam sie obok niego
Powrót do góry Go down
Kendal

Kendal


Liczba postów : 886
Join date : 15/10/2015

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:35 pm

-Wiem.-Pocałowałem ją w czoło.-Ale teraz pragnę by ta mała kulka przestała biegać...
Powrót do góry Go down
Saeko

Saeko


Liczba postów : 1432
Join date : 04/10/2015
Age : 24

centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  EmptyCzw Lis 05, 2015 9:37 pm

Zaśmiałam się i przytuliłam do niego
-Em -powiedziałam głośniej- przestań biegać i idź się położyć -wydałam polecenie a biała kulka poszła do swojego kącika -zadowolony ?? -uśmiechnęłam się
Powrót do góry Go down
Sponsored content





centrum treningowe namber sewen  Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  Empty

Powrót do góry Go down
 
centrum treningowe namber sewen
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» centrum treningowe namber sewen
» centrum treningowe czy
» centrum treningowe IV
» Centrum Treningowe nr. 12 :v
» Centrum Treningowe nr. 12 :v

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: