the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 centrum treningowe namber sewen

Go down 
+6
Yori
Suzuran
Saeko
Kendal
Kuroe
Miran
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:16 am

Rozszerzyłam oczy ze zdziwienia słysząc nazwisko jednak postanowiłam się nie odzywać, już i tak za dużo powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Ariko
Cukrowa Solniczka Monia
Ariko


Liczba postów : 297
Join date : 12/10/2015
Skąd : Holandia

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:20 am

"Czy on przypadkiem nie jest właścicielem tych wszystkich zakładów odsalających wodę morską?" - wystukałam do Uri, szczere ciekawa
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:22 am

- Tak, to on - powiedziałem z uśmiechem. - On i mama mieli być na balu jednak w tym samym czasie odwiedzają rodziców mojej mamy w polsce.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:23 am

BAAAALL !!!! pomyślałam z przestrachem No nie, no nie, no nie będzie za dużo ludzi
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:24 am

- A właśnie co do balu, kogo zapraszacie??? - spytałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:25 am

- Prawdopodobnie nikogo. - wzruszyłem ramionami.
Powrót do góry Go down
Ariko
Cukrowa Solniczka Monia
Ariko


Liczba postów : 297
Join date : 12/10/2015
Skąd : Holandia

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:26 am

"Stary, Twój ojciec był szefem mojego! Coś Ci mówi Kazuhiko Kametsu? Współpracowali potem razem nad zlikwidowaniem ropy naftowej jako paliwa. Jesteś w jego testamencie." - napisałam szybko, prawie zapominając o tym, że przypalam zupę. Zamieszałam z garnku i wrzuciłam do niego starty ser.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:26 am

Zaprosić kogoś na ten bal... Tom i Eli!! ucieszyłam się na tę myśl:
-Myślę, że mojego brata i siostrę -powiedziałam cicho
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:34 am

- A ty, Uri?
Powrót do góry Go down
Ariko
Cukrowa Solniczka Monia
Ariko


Liczba postów : 297
Join date : 12/10/2015
Skąd : Holandia

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:38 am

"A co do balu, to zawsze chodzę z Naokim, ale mogę Ci go odstąpić" - dodałam
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:44 am

- Tak tata często wspominał to nazwisko. Raz chyba go nawet spotkałem, gdy tata postanowił pokazać mi na czym będzie wyglądała w przyszłości moja praca. Przedstawił mi w tedy wszystkich swoich współpracowników - powiedziałem uśmiechając się na to wspomnienie.
Zaruminiłem się gdy Ariko wspomniała o Naokim.
- Ja...Ja...to... znaczy - zacząłem się jąkać i spłonąłem jeszcze większym rumieńcem - Na bal mają przyjechać moje dwie starsze siostry - powiedziałem szybko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:48 am

Uśmiechnąłem się pod nosem.
- Najwyraźniej tylko ja będę sam. - zauważyłem.
Powrót do góry Go down
Ariko
Cukrowa Solniczka Monia
Ariko


Liczba postów : 297
Join date : 12/10/2015
Skąd : Holandia

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:49 am

"Okej, to mogę zaklepać sobie brata?" - wystukałam między przelewaniem zupy do kubeczków i krojeniem bułeczek.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:51 am

Głupia jesteś Anastasio pokręciłam głową:
-Pomóc ci w czymś Ariko ?? -spytałam lekko sie uśmiechając
Powrót do góry Go down
Ariko
Cukrowa Solniczka Monia
Ariko


Liczba postów : 297
Join date : 12/10/2015
Skąd : Holandia

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:57 am

Wyciągnęłam telefon i wysłałam Stasi prywatną
"Jakbyś mogła nakryć do stołu, to byłoby supi."

Ustawiłam kubeczki z zupą na stole, a bułeczki włożyłam do bambusowego koszyczka i również umieściłam je na owym meblu.

"Dzieci, jedzonko!" - wysłałam na grupową
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 11:58 am

- Wygląda przepysznie. - wyszczerzyłem się, siadając.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 12:01 pm

Ariko napisał:
Wyciągnęłam telefon i wysłałam Stasi prywatną
"Jakbyś mogła nakryć do stołu, to byłoby supi."

Ustawiłam kubeczki z zupą na stole, a bułeczki włożyłam do bambusowego koszyczka i również umieściłam je na owym meblu.

"Dzieci, jedzonko!" - wysłałam na grupową

Ariko chyba nie zna prawdziwego imienia Nasty xd

Jak mam nakryć skoro ona wszystko zrobiła ?? westchnęłam i zobaczyłam że na stole nie ma łyżek. Podeszłam w miejsce gdzie według mnie były łyżki i położyłam po jednej przy każdym "kubeczku" (xd), zasiadłam do stołu:
-Smakowicie pachnie -powiedziałam niepewnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 12:03 pm

- Smakować musi równie dobrze.
Powrót do góry Go down
Koneko

Koneko


Liczba postów : 778
Join date : 24/10/2015
Age : 27

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 12:05 pm

Zabrałem się do jedzenia.
- Ariko twoje jedzonko jest naprawdę najlepsze - powiedziałem posyłając dziewczynie mój najlepszy uśmiech.


dobra ja wróce zaraz, albo trochę później zależy jak bardzo starszy się na mnie obraził :'(
Powrót do góry Go down
Ariko
Cukrowa Solniczka Monia
Ariko


Liczba postów : 297
Join date : 12/10/2015
Skąd : Holandia

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 12:06 pm

Nasty napisał:
Ariko napisał:
Wyciągnęłam telefon i wysłałam Stasi prywatną
"Jakbyś mogła nakryć do stołu, to byłoby supi."

Ustawiłam kubeczki z zupą na stole, a bułeczki włożyłam do bambusowego koszyczka i również umieściłam je na owym meblu.

"Dzieci, jedzonko!" - wysłałam na grupową

Ariko chyba nie zna prawdziwego imienia Nasty xd

Jak mam nakryć skoro ona wszystko zrobiła ?? westchnęłam i zobaczyłam że na stole nie ma łyżek. Podeszłam w miejsce gdzie według mnie były łyżki i położyłam po jednej przy każdym "kubeczku" (xd), zasiadłam do stołu:
-Smakowicie pachnie -powiedziałam niepewnie

Trudno być tajemniczym, jeśli się wie, że dane są w recepcji (na przykład pochodzenie Yoshiego upsi)...

A na stole nie było talerzy.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 12:07 pm

Ariko napisał:
Nasty napisał:
Ariko napisał:
Wyciągnęłam telefon i wysłałam Stasi prywatną
"Jakbyś mogła nakryć do stołu, to byłoby supi."

Ustawiłam kubeczki z zupą na stole, a bułeczki włożyłam do bambusowego koszyczka i również umieściłam je na owym meblu.

"Dzieci, jedzonko!" - wysłałam na grupową

Ariko chyba nie zna prawdziwego imienia Nasty xd

Jak mam nakryć skoro ona wszystko zrobiła ?? westchnęłam i zobaczyłam że na stole nie ma łyżek. Podeszłam w miejsce gdzie według mnie były łyżki i położyłam po jednej przy każdym "kubeczku" (xd), zasiadłam do stołu:
-Smakowicie pachnie -powiedziałam niepewnie

Trudno być tajemniczym, jeśli się wie, że dane są w recepcji (na przykład pochodzenie Yoshiego upsi)...

A na stole nie było talerzy.

Ciiii.... były XD

Wzięłam łyżkę i skosztowałam zupy:
-Rzeczywiście smakuje tak jak pachnie, wybornie -uśmiechnęłam się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 12:09 pm

- Nigdy nie jadłem czegoś tak niesamowitego! - zachwyciłem się. - No, oprócz mandarynek. Mandarynki są najlepsze.
Powrót do góry Go down
Ariko
Cukrowa Solniczka Monia
Ariko


Liczba postów : 297
Join date : 12/10/2015
Skąd : Holandia

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 12:10 pm

Zasiadłam do stołu, pałaszując bułę z serem i popijając ją zupką.
Powrót do góry Go down
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 2:56 pm

- Nie. - odparłam, przeciągając się płynnym ruchem. - To wszystko co miałam do powiedzenia. Posiedzenie rady królewskiej uznaje za zamknięte.
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Kuroe
Major Mjuka Mientufka
Kuroe


Liczba postów : 2213
Join date : 31/08/2015

centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 EmptyNie Lis 08, 2015 3:00 pm

- W takim razie pozwolisz, że się oddalę - ukłoniłem się dworsko i wyszedłem z sali treningowej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: centrum treningowe namber sewen    centrum treningowe namber sewen  - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
centrum treningowe namber sewen
Powrót do góry 
Strona 7 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» centrum treningowe namber sewen
» centrum treningowe czy
» centrum treningowe IV
» Centrum Treningowe nr. 12 :v
» Centrum Treningowe nr. 12 :v

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: