the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 x

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Miran
Jej Wysokość Cukrowa Księżniczka Yana
Miran


Liczba postów : 1358
Join date : 31/08/2015

x                                                                                                 Empty
30112015
Pisaniex

mjuk napisz jak bd
Powrót do góry Go down
http://theheartsblade.my-rpg.com
Share this post on: reddit

x :: Comments

Kuroe
Re: x
Pisanie Pon Lis 30, 2015 10:06 pm by Kuroe
Jestem xd
Miran
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 6:46 pm by Miran
Kiedy pukałam do drzwi pokoju numer dwa byłam jednocześnie zirytowana i zaciekawiona. Zirytowana, bo Ajen pił i zadawał filozoficzne pytania w stylu "mam być sobą będąc dupkiem, czy robić coś dla sprawy jak nie mam ochoty?". Nie chce wiedzieć o co chodzi.

W każdym razie jak tylko przebrałam sie w szare legginsy i rozciągnięty t-shirt (należący do mego brata i głoszący wszem i wobec, że Ajen jest the best) i wyposażyłam sie w dwa słoki tajemniczej, półprzezroczystej cieczy o kolorze... Czy przezroczystość to kolor? Nvm. W każdym razie ta ciecz plus dwa pędzle do malowania ścian.

A zaciekawiona, ponieważ żadne z moich częstych i regularnych spotkań z sir Ishiem nie odbyło się u niego w pokoju.
Kuroe
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 6:52 pm by Kuroe
Natsuo, ubrany w czarne dresowe spodnie i niebieską koszulkę z krótkim rękawkiem bez żadnego nadruku [smutne dziecko], otworzył Miran drzwi na oścież i dworskim gestem pokazał jej, żeby weszła.

- Kuroe jest pod prysznicem - oznajmił, zamykając za nią drzwi i spoglądając z zaciekawieniem na słoki w jej rękach.
Miran
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 6:54 pm by Miran
Odłożyłam swoje tajemnicze narzędzie jeszcze-nie-popełnionej zbrodni na pierwszy lepszy stolik.

- Myślisz, że mogłabym dzisiaj u was przenocować? Mój kochany braciszek zrobił sobie z mojego pokoju izbę wytrzeźwień.
Kuroe
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 6:59 pm by Kuroe
Natsuo przyłożył dłoń do serca we współczującym geście i popatrzył na nią jak na niezwykle biedne dziecko. Pokiwał głową.

- Nawet Kuroe nie będzie tak okrutny, żeby cię wyprosić - uznał, a kącik jego ust drgał w powstrzymywanym uśmiechu.
Miran
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:05 pm by Miran
Lekko, niby mimochodem, zamoczyłam pędzel w farbie, bo już wszyscy wiemy, że to farba, co się będę tajniaczyć.

- Uważaj z tym sarkazmem. Jestem uzbrojona. - oznajmiłam poważnie.
Kuroe
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:08 pm by Kuroe
- A ja przygotowany - odparł, przybierając wojowniczą pozę i poważną minę.

Właśnie w tym momencie wyszedłem z łazienki, w czarnych dresowych spodniach [takich jak Natsuo, ale większych], białej bluzce z czarnym napisem "All night" i ręcznikiem na głowie i ramionach. I co zastałem? Miran z pędzlem uniesionym jak do ataku i Natsuo w bojowej postawie.

...

Dlaczego ja.
Miran
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:16 pm by Miran
Już miałam podjąć wyzwanie i zaatakować, kiedy zarejestrowałam fakt, że Ishie wyszedł z pod prysznica. Szybko schowałam pędzel za plecami i przybrałam niewinną pozę oraz wyraz twarzy.

- Yy... Jak tam było pod prysznicem?

And the award for the most awkward beginning of the conversation goes to...
Kuroe
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:18 pm by Kuroe
- Mokro - odparłem dyplomatycznie i usiadłem z ciężkim westchnieniem na łóżku. -Mogę wiedzieć co wasza dwójka robiła? I co to za słoki i pędzel w twojej dłoni? - demonstracyjnie spojrzałem na jej rękę schowaną za plecami.
Miran
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:25 pm by Miran
- Wypraszam sobie jeszcze nic nie zrobiliśmy! - zakrzyknęłam zbulwersowana i dla podkreślenia mojej racji machnęłam zamaszyście dłonią.

W której trzymałam pędzel.

Zgadnijcie, kto się cieszy, że to ustrojstwo na razie jest niewidoczne na tej czyściutkiej podłodze. I chyba trochę na koszulce Ishiego.
Kuroe
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:29 pm by Kuroe
Popatrzyłem na pędzel w jej dłoni.

- Ta, właśnie, "jeszcze" - podkreśliłem ostatnie słowo.

Natsuo tylko stał i niewinnie się uśmiechał.
Miran
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:36 pm by Miran
Wywróciłam oczami.

- W każdym razie to moja śmiercionośna i niepokonana broń, na wypadek gdybyście nie pozwolili mi tutaj przenocować.
Kuroe
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:39 pm by Kuroe
- Podaj mi choć jeden racjonalny powód, dla którego miałbym to zrobić - powiedziałem wyzywająco.
Miran
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:46 pm by Miran
- Po pierwsze jestem uzbrojona, po drugie kobiety nie wyrzuca się na bruk, po trzecie nawet Natsuo powiedział, że nie jesteś aż tak okrutny, a po czwarte, bo jestem urocza i mnie kochasz?
Kuroe
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:48 pm by Kuroe
- To aż cztery powody - zauważyłem z aprobatą. - Tylko z tym czwartym to bym polemizował. Ale, jak widzę, oboje macie mnie za miłosierną osobę - zmierzyłem Miran i brata wzrokiem.
Miran
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:51 pm by Miran
Wzruszyłam ramionami.

- Z jakiegoś powodu się przyjaźnimy, prawda?
Kuroe
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:53 pm by Kuroe
- Wcale nie tylko dlatego, że go karmisz - wtrącił Natsuo, a ja wywróciłem oczami.

- A co z Aienem? Nie ma nic przeciwko temu, żebyś u mnie spała?
Miran
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:56 pm by Miran
- Gdyby nie fakt, że w tej chwili jest pijany, prawdopodobnie miałby coś do powiedzenia. - uśmiechnęłam się lekko, jednocześnie bawiąc się pędzlem, przewracając go między palcami. - A ja nie mam ochoty towarzyszyć mu, kiedy będzie trzeźwiał. Bogu dzięki, że gitary nie ma ze sobą.
Kuroe
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:57 pm by Kuroe
Popatrzyłem na nią ze zgrozą.

- Trzeba było tak od razu. Biedne dziecko. Ale czym on się tak właściwie upił? Przecież tam alkoholu nie było - zauważyłem.
Miran
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:58 pm by Miran
- Prawda? - zrobiłam zrozpaczoną minę i w teatralnym geście chwyciłam się za serce. - Moje życie jest okropne. I szczerze mówiąc nie mam pojęcia, kto mu dał procenty, ale powinno się za to siedzieć.
Kuroe
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 7:59 pm by Kuroe
- Nie, lepiej, żeby taka osoba wysłuchała jego piosenek po pijaku. To większe tortury.
Miran
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 8:01 pm by Miran
- Niech słucha jak je tworzy. Niech słucha tych poprawek. Tych milionów wersji. - oznajmiłam z kamienną twarzą.

Nie ma litości dla zdrajców narodu!
Kuroe
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 8:05 pm by Kuroe
- Niech przywiązany do krzesła ogląda jego dzikie tańce na stole z butelką w jednej ręce i gitarą w drugiej - dopowiedział Natsuo z równie kamienną twarzą.
Miran
Re: x
Pisanie Wto Gru 01, 2015 8:07 pm by Miran
- I właśnie dlatego mianowałam cię premierem. - kiwnęłam głową z uznaniem. - Nawet ja nie miałam pecha widzieć czegoś takiego.
Re: x
Pisanie  by Sponsored content
 

x

Powrót do góry 

Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: karty postaci :: więcej o postaciach :: Miran Heart-
Skocz do: