the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 10 tratatatata

Go down 
+7
Lamia
Naoki
Nasty
Noivil
Arthyen
Sawa
Sahem
11 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
AutorWiadomość
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 4:00 pm

- Ale masz Zefire, to twoje wynagrodzenie - uśmiechnąłem się ciepło.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 4:01 pm

Wyciągnęłam ręce przed siebie a na nich stojąca sowke, przekrecila ona lebek, a ja się Uśmiechnęłam i przytulilam mocno do siebie, ale tak żeby jej nie zmiazdzyc.
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 4:15 pm

- Wiesz, całkiem słodko razem wyglądacie - przyznałem, głaszcząc zwierzątko po główce.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 4:22 pm

Zmieszalam się lekko i uwolnilam zwierzątko z uścisku.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 5:08 pm

Wszedłem do Centrum. Ściemniało się już, pewnie było po 19.
Powrót do góry Go down
Nasty

Nasty


Liczba postów : 873
Join date : 07/11/2015

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 5:44 pm

Poszłam po swoje zakupy do recepcji i podreptalam do pokoju ulokować gdzieś Zefire
Powrót do góry Go down
Naoki

Naoki


Liczba postów : 1255
Join date : 12/10/2015

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 5:59 pm

Podreptałem za Nasty, ale skręciłem do swojego pokoju.

- Widzimy się jutro! - pożegnałem się z nią i poszedłem do siebie.
Powrót do góry Go down
Yori

Yori


Liczba postów : 2207
Join date : 09/09/2015
Age : 25
Skąd : Poland

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 7:06 pm

Wstałam z krzesła i ruszyłam do siebie, po drodze wybierając numer Aiena, który znalazłam w bazie danych Centrum. Oparłam się o ścianę czekając aż odbierze.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 10:24 pm

Koneko znikł w czasie kiedy odplynełam na sekundke a przynajmniej znikł z mojego pola widzenia ni trudno a Naoki i Nasty jeszcze niewrucili od weterynarza nastukałam więc szybko do Naokiego " jak nadal masz ohote grać to szkaj mnie w centrum idem się powłuczyć i pozwiedzać :3 ". Ruszyłam żwawym krokiem do pokju odłożyłam piłke i ruszyłam rówine żywym krokiem w strony mi nie znane. Natkenełam się na sale muzyczną durza była pamiętam kiedys syn lekarza mego mnie uczył grać na perkusji musze so niego kiedyś napisać może mugłby mnie jeszcze pouczyć. Paczam po sali i widze drzwi chba do sali nagrań morze ktoś teraz tam cuś nagrywa fajnie by było posłuchać. Wkroczyłam do pomieszczenia tak nie myliłam się było to studio nagraniowe ale nikt nic nie nagrywał tylko Noiv spał jak dziecko w kącie oparty o gitarę. Uśmiechnełam się to urocze widziec takiego kolosa śpiącego sobie spokojenie jak patrz: Ja. Kucnełam przy nim nadal miejąc uśmiech na twarzy tknełam go palcem w policzek ciepło mówiąc-hej-jego skura była zaskakująco gładka nie wiem od czego wydawała się wręcz wilgotna.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 10:37 pm

Stałam jak wryta z szerkoko otwartymi oczami gdy ręka Noivla śmigneła mi zarz przed twarzą szybko sie otrząsnełam spojrzałam w co uderzył. Wow on całkowicie zmiarzdrzyl jednym ciosem głośnik wow-wiedziałam że jesteś silny ale terza to poprostu .....wow nie mam słów-powiedziałam zrywając się z kucków-jestem pod ogromnym wrażeniem-dodałam podając mu ręke by pomuc mu wstać co ztego że jej nie potrzebuje trza byc miłym hehe
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 10:46 pm

-nie mam bladego pojecia ale moge pomhc szukać-powiedziałam spokojnie po czym mnie ockneło-Nagrałes coś? Daj posłuchac jak znajdziemy proszę-dodałam robiąc szczeniece oczki te moje som zabujcze hihihi na bank ulegnie ale w sumie to Noiv po nim możne sie wszystkiego spodziewać (chyba)
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 10:54 pm

Hehe mam nadzieje że wygram naszczęscie widziałam pare razy jak koledzy syna lekarza coś nagrywali mam szanse wybiegłam do powieszczenia wypelnionego rurznorakimi konsolami to chba tu przeszukuje konsole i jest przycisk do odsłuchiwania ostatniego nagrania-hehe mam-zawołałam z niesamowitym entuzjazmem to przerzycie może byc ciekawe Noiv śpiewający WOW
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 10:57 pm

-niebede sie smiać bo niby z czego co? Czyń honory w końcu to twoje nagranie.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 11:08 pm

-ok........-powiedziałam niepewnie patrząc na niego poczym przycisnełam przycisk poleciała piosenka o orginalnym tekscie Noiv może nie jest najlepszym muzykiem ale nie fałszuje to co uslyszałam było raczej przybijające niż śmieszne alsolunie nie bylo mi do smiech. Stałam tam sluchając jak Noiv wyśpiewuje swój ból poczulam jak łzy zaczynają mi płynąć po policzkach. Skonczylo sie nagranie. Weszlam na krzesło by móc mu spojrzeć prosto w oczy-jak śmiałeś pomysleć że bedę się śmiała z prawdziwych uczuć co? Ale nie warzne-dodałam wyciagając ręce w jego stronę-niedus tego w sobie nigdy wiecej możesz się wypłakac nikomu nie powiem.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 EmptyPon Sty 04, 2016 11:17 pm

-no już, no już wszystko będzie dobtmrze-powiedziałam głaszcząc delikatnie jego zielonom czupryne-pamiętasz jak powiedziałeś że moge do ciebie wpadać kiedykolwiek bede potrzebowała czegoś, to teraz ja ci mówie że gdybys kiedykolwiek czegos potrzebował czy to będzie lek, papier toaletowy czy druga osoba nie krępuj się i wpadaj nawet w nocy-mówilam dalej głaszczac go po głowie to trohe dziwne uczucie pocieszać takom osobe a co dopiero przytulać czuje sie jakbym przytulała dinozaura ktury przemienil się w pieska i to takiego małego i włochatego-i prosze nie dus w sobie wiencej emocji to może być nawt niezdrowe
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sponsored content





10 tratatatata  - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
10 tratatatata
Powrót do góry 
Strona 20 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» 10 tratatatata
» 10 tratatatata

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: