the Heart's blade
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gra RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 10 tratatatata

Go down 
+7
Lamia
Naoki
Nasty
Noivil
Arthyen
Sawa
Sahem
11 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutorWiadomość
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 21 EmptyPon Sty 04, 2016 11:22 pm

-ja nic to twoje-powiedziałam po czym opadłam na krzesło-jest woje możesz je zachowac lub zniszczyć to twoja decyzja. A jak wcześbiej powiedziałam ja nikomu nic nie powiem-dodalam uśmiechając sie ciepło
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 21 EmptyPon Sty 04, 2016 11:26 pm

-w sumie jóż puźno a ten dzień był męczacy-zeskoczyłam z krzesła i ruszylam w strone wyjscia w drzwiach stanełam odwrucilam się a wzrokiem pokazałam że czekam.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 21 EmptyPon Sty 04, 2016 11:32 pm

-ja nie mam nic przeciwko-powiedziałam nadal mając ten ciepły usmiech na twarzy mahnełam ręką na niego żebysmy szli ten dzień pęłen był zdarzeń był wspaniałym pierwszym dniem w centrum ale był on męczoncy nawet jak niebede spała to chce się jurz położyć.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 21 EmptyPon Sty 04, 2016 11:39 pm

Otworzylam przed nami drzwi i weszłam pszodem-wezme tylko szybki prysznic, rozgość się-powiedziałam wyciagając pidżame z szfy byly to dlugie wlohate spodnie w centki szaro białe i zadurzy (i to jak bardzo meśka XL) szary T-shirt. Jak powiedziałam tak zrobilam wybko sie umyłam brudne ciuchy cisnełam w kat łazienki jutro je posprzatam. Rozpuściłam wlosy i rozczesujac je wyszlam z łazienki.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 21 EmptyPon Sty 04, 2016 11:45 pm

-hehe wygladasz smiesznie-zachiohotalam-dobranoc-równierz sie usmiechnełam-ale iwesz że nie musisz tak spać nie bedzie mi przeszkadzaç jak zajmiesz łużko-dodalam sadowiąc się na parapecie i pozwalajac moim miebieskim wlosom zakryc prawie cała mnie.
Powrót do góry Go down
The author of this message was banned from the forum - See the message
Sahem
Admirał Kasia Od Pilnowania Kart Postaci
Sahem


Liczba postów : 289
Join date : 03/12/2015
Age : 22

10 tratatatata  - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 21 EmptyPon Sty 04, 2016 11:50 pm

Zsunelam się na łużka-jak tam wolisz-wymamrotałam zakopując sie w posciel i natychmiast zasypiajac tan dzien był naprawde meczący i dla mnie i dla Noiva.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





10 tratatatata  - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: 10 tratatatata    10 tratatatata  - Page 21 Empty

Powrót do góry Go down
 
10 tratatatata
Powrót do góry 
Strona 21 z 21Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» 10 tratatatata
» 10 tratatatata

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
the Heart's blade :: rozgrywka :: Centrum Treningowe-
Skocz do: